Férfi kézi Eb-selejtező: kialakult a magyarok további programja

  • kézilabda
  • 2019.03.14
  • 20:36
  • MTI
Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta a magyar férfi kézilabda-válogatott további mérkőzéseinek helyszíneit és időpontját az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Az EHF honlapja szerint a magyarok áprilisban Asztrahánban és Érden találkoznak az orosz válogatottal, majd júniusban Eperjesen mérkőznek a szlovákokkal, végül Kecskeméten fogadják az olaszokat.

A csoportból az első két helyezett jut ki a januári osztrák, svéd, norvég közös rendezésű kontinenstornára.

A magyar válogatott további programja:
április 11.: Oroszország-Magyarország, Asztrahán 15.30
április 14.: Magyarország-Oroszország, Érd 16.00
június 12.: Szlovákia-Magyarország, Presov (Eperjes) 18.00
június 16.: Magyarország-Olaszország, Kecskemét 18.00

A 7. csoport állása: 1. Magyarország 4 pont (60-44), 2. Oroszország 4 (56-41), 3. Szlovákia 0 (43-52), 4. Olaszország 0 (42-64)

Grundfos Tatabánya KC
2019.03.12., 18:00
21-30
Telekom Veszprém
Bajnok DSE Nemesvámos
2019.03.17., 17:00
20-28
Veszprém Pannon SE
Telekom Veszprém U21
2019.03.17., 18:00
19-25
Veszprémi KKFT
Mol-Pick Szeged
2019.03.17., 13:45
25-23
Telekom Veszprém
Veszprémi KKFT
2019.03.23., 15:00
Balatonfüredi KSE U21
Sporting CP
2019.03.24., 18:00
Telekom Veszprém
Sport36-Komló
2019.03.26., 18:00
Telekom Veszprém
Százhalombattai KE
2019.03.30., 18:00
Telekom Veszprém U21
Pécsi VSE
2019.03.30., 11:00
Veszprémi KKFT
Hévízi SK
2019.03.30., 14:00
Veszprém Pannon SE
Telekom Veszprém
2019.03.30., 17:30
Sporting CP
Vecsés SE
2019.04.02., 18:30
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém U21
2019.04.06., 11:00
TUNGSRAM Nagykanizsa
Veszprémi KKFT
2019.04.06., 13:00
NEKA
Veszprém Pannon SE
2019.04.07., 15:00
Siófok KTC KFT U22
Tamási KC
2019.04.13., 16:00
Veszprém Pannon SE
Telekom Veszprém
2019.04.17., 18:00
GRUNDFOS Tatabánya KC
Telekom Veszprém
2019.04.20., 18:00
Mezőkövesdi KC
Tatai AC
2019.04.28., 18:00
Telekom Veszprém U21
Százhalombattai KE
2019.04.28., 18:00
Veszprémi KKFT Felsőörs
Veszprémi Pannon SE
2019.04.28., 15:00
BBSC Balatonboglár
Telekom Veszprém
2019.05.07., 18:00
HE-DO B. Braun Gyöngyös
Dabasi KC VSE
2019.05.11., 18:00
Telekom Veszprém
Veszprémi KKFT
2019.05.11., 13:00
Szigetszentmiklósi KSK
PEAC
2019.05.11., 11:00
Veszprém Pannon SE
Budai Farkasok
2019.05.12., 18:00
Telekom Veszprém U21
Telekom Veszprém
2019.05.14., 18:00
Ceglédi KKSE
Balatonfüredi KSE U21
2019.05.16., 18:00
Telekom Veszprém U21
TUNGSRAM Nagykanizsa
2019.05.18., 17:00
Veszprémi KKFT
Veszprémi Pannon SE
2019.05.19., 15:00
Tolna KC
Tabellák
Férfi kézilabda NB I, 2018/19
1. Mol-Pick Szeged 43
2. Telekom Veszprém 34
3. Grundfos Tatabánya KC 28
4. Csurgói KK 25
5. Balatonfüredi KSE 24
6. HE-DO B. Braun Gyöngyös 22
7. RotaChrom Dabas 17
8. Sport36-Komló 17
9. FTC 16
10. DVTK-Eger 12
11. Mezőkövesdi KC 11
12. Ceglédi KKSE 11
13. CYEB Budakalász 10
14. Vecsési SE 0
utolsó módosítás tegnap 10:59
tovább »
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2018/19
1. Barcelona 24
2. Telekom Veszprém 20
3. Vardar Szkopje 19
4. Kielce 14
5. Rhein-Neckar Löwen 14
6. Meskov Breszt 9
7. Montpellier 7
8. IFK Kristianstad 5
utolsó módosítás 2019. március 10. 20:28
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2018/19
1. Váci KSE 29
2. NEKA 24
3. Agrofeed ETO-SZESE 23
4. Szigetszentmiklósi KSK 19
5. Veszprémi KKFT 18
6. Tatai AC 17
7. Pécsi VSE 16
8. Budai Farkasok NKFT 15
9. Telekom Veszprém U21 11
10. Balatonfüredi KSE U21 10
11. Tunsgram SE Nagykanizsa 7
12. Százhalombattai KE 3
utolsó módosítás tegnap 08:33
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2018/19
1. Kozármisleny SE U22 30
2. Csurgói NKC 28
3. Siófok KTC KFT U22 21
4. Hévízi SK 21
5. PEAC 17
6. Veszprém Pannon SE 17
7. Marcali VSZSE 15
8. BBSC Balatonboglár 14
9. Bajnok DSE Nemesvámos 11
10. Tolna KC 8
11. Duna-Pent NKSE 6
12. Tamási KC 4
utolsó módosítás tegnap 11:05
tovább »