Tabellák
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2018/19
1. Barcelona 12
2. Rhein-Neckar Löwen 10
3. Kielce 10
4. Vardar Szkopje 10
5. Telekom Veszprém 6
6. Meskov Breszt 4
7. IFK Kristianstad 3
8. Montpellier 1
utolsó módosítás 2018. november 12. 09:49
tovább »
Férfi kézilabda NB I, 2018/19
1. Mol-Pick Szeged 20
2. Grundfos Tatabánya KC 15
3. Csurgói KK 15
4. Telekom Veszprém 12
5. Balatonfüredi KSE 12
6. HE-DO B. Braun Gyöngyös 11
7. FTC 10
8. Sport36-Komló 9
9. Dabasi KC VSE 6
10. Ceglédi KKSE 6
11. CYEB Budakalász 6
12. DVTK-Eger 5
13. Mezőkövesdi KC 3
14. Vecsési SE 0
utolsó módosítás 2018. november 13. 20:09
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2018/19
1. NEKA 14
2. Agrofeed ETO-SZESE 10
3. Váci KSE 10
4. Szigetszentmiklósi KSK 9
5. Balatonfüredi KSE U21 8
6. Budai Farkasok NKFT 5
7. Veszprémi KKFT 6
8. Tatai AC 5
9. Pécsi VSE 4
10. Telekom Veszprém U21 4
11. Tunsgram SE Nagykanizsa 3
12. Százhalombattai KE 0
utolsó módosítás 2018. november 12. 09:41
tovább »
Férfi futsal NB I, 2018/19
1. MVFC Berettyóújfalu 22
2. Dunaferr 22
3. 1. FC Veszprém 21
4. Kútház Haladás VSE 16
5. Szigetszentmiklós Futsal 12
6. Debreceni Egyetemi AC 12
7. Aramis SE 6
8. Rubeola FC Csömör 5
9. Nyírgyulaj KSE 4
10. BME-BT FC 3
utolsó módosítás 2018. november 13. 10:49
tovább »
Férfi labdarúgás, Veszprém megyei I. osztály, 2018/19
1. VLS Veszprém 38
2. Balatonfüredi FC 37
3. Úrkút SK 34
4. Tihanyi FC 30
5. Ajka Kristály SE 29
6. Balatonalmádi SE 28
7. Gyulafirátót SE 21
8. Fűzfői AK 17
9. Várpalotai BSK 17
10. Csetény SE 16
11. Sümeg VSE 15
12. Devecser SE 14
13. Magyarpolány SE 14
14. Tiac VSE 11
15. Herend 11
16. FC Zirc 3
utolsó módosítás 2018. november 11. 19:30
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2018/19
1. Kozármisleny SE U22 14
2. Csurgói NKC 12
3. Siófok KTC KFT U22 10
4. Hévízi SK 10
5. PEAC 7
6. Marcali VSZSE 7
7. BBSC Balatonboglár 6
8. Bajnok DSE Nemesvámos 5
9. Veszprém Pannon SE 5
10. Tolna KC 4
11. Duna-Pent NKSE 2
12. Tamási KC 2
utolsó módosítás 2018. november 12. 09:25
tovább »
Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2018/19
1. Hoya-Pannon Egyetem Veszprém 16
2. OSE Lions 15
3. MAFC 13
4. Vasas Akadémia 14
5. Nyíregyháza Blue Sharks 14
6. Budapesti Honvéd SE 12
7. BKG-Príma SE 11
8. BUDAFOK 11
9. MEAFC-Miskolc 11
10. Nagykőrösi Sólymok KE 10
11. MTK Törökbálint 9
12. OMNIA Pub & Food Békés 9
13. PVSK-Kronosz Kiadó 9
14. Knipl Kft. Bonyhádi KSE 8
utolsó módosítás 2018. november 12. 10:09
tovább »
Női röplabda NB II Nyugati csoport, 2018/19
1. MÁV ELŐRE SC 21
2. VESC 17
3. UTE 16
4. Vasas U21 15
5. 1. MCM-Diamant U21 12
6. SzoESE 11
7. ÉDRA-TAC 10
8. RÖAK Kaposvár 10
9. Röpisuli SE - Ajka 8
10. Haladás VSE/SI 3
11. SZESE Győr 3
12. SZBBRA 0
utolsó módosítás 2018. november 12. 09:46
tovább »