Tabellák
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2018/19
1. Barcelona 8
2. Vardar Szkopje 8
3. Kielce 8
4. Rhein-Neckar Löven 6
5. Telekom Veszprém 6
6. Meskov Breszt 4
7. Montpellier 0
8. IFK Kristianstad 0
utolsó módosítás tegnap 10:20
tovább »
Férfi kézilabda NB I, 2018/19
1. Mol-Pick Szeged 16
2. Grundfos Tatabánya KC 13
3. Csurgói KK 11
4. Balatonfüredi KSE 10
5. HE-DO B. Braun Gyöngyös 9
6. Telekom Veszprém 8
7. Sport36-Komló 7
8. FTC 6
9. Dabasi KC VSE 6
10. CYEB Budakalász 6
11. Ceglédi KKSE 4
12. Mezőkövesdi KC 3
13. DVTK-Eger 3
14. Vecsési SE 0
utolsó módosítás tegnap 20:24
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2018/19
1. NEKA 12
2. Agrofeed ETO-SZESE 10
3. Váci KSE 10
4. Szigetszentmiklósi KSK 9
5. Balatonfüredi KSE U21 8
6. Budai Farkasok NKFT 5
7. Tatai AC 5
8. Pécsi VSE 4
9. Veszprémi KKFT 4
10. Tunsgram SE Nagykanizsa 3
11. Telekom Veszprém U21 2
12. Százhalombattai KE 0
utolsó módosítás tegnap 20:33
tovább »
Férfi futsal NB I, 2018/19
1. MVFC Berettyóújfalu 18
2. Dunaferr 18
3. Kútház Haladás VSE 12
4. 1. FC Veszprém 12
5. Szigetszentmiklós Futsal 12
6. Debreceni Egyetemi AC 9
7. Nyírgyulaj KSE 4
8. Aramis SE 3
9. BME-BT FC 3
10. Rubeola FC Csömör 2
utolsó módosítás tegnap 10:18
tovább »
Férfi labdarúgás, Veszprém megyei I. osztály, 2018/19
1. Balatonfüredi FC 30
2. VLS Veszprém 28
3. Tihanyi FC 24
4. Úrkút SK 22
5. Balatonalmádi SE 19
6. Ajka Kristály SE 18
7. Gyulafirátót SE 18
8. Csetény SE 16
9. Devecser SE 13
10. Magyarpolány SE 11
11. Herend 11
12. Tiac VSE 10
13. Fűzfői AK 10
14. Sümeg VSE 10
15. Várpalotai BSK 9
16. FC Zirc 0
utolsó módosítás tegnap 21:14
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2018/19
1. Csurgói NKC 10
2. Kozármisleny SE U22 10
3. Siófok KTC KFT U22 8
4. Hévízi SK 8
5. Bajnok DSE Nemesvámos 5
6. Marcali VSZSE 5
7. BBSC Balatonboglár 4
8. PEAC 3
9. Veszprém Pannon SE 3
10. Tolna KC 2
11. Tamási KC 2
12. Duna-Pent NKSE 0
utolsó módosítás tegnap 20:49
tovább »
Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2018/19
1. Hoya-Pannon Egyetem Veszprém 10
2. OSE Lions 10
3. MAFC 9
4. BKG-Príma SE 7
5. Budapesti Honvéd SE 5
6. BUDAFOK 8
7. Nyíregyháza Blue Sharks 8
8. Vasas Akadémia 8
9. MEAFC-Miskolc 6
10. Nagykőrösi Sólymok KE 5
11. OMNIA Pub & Food Békés 6
12. MTK Törökbálint 5
13. PVSK-Kronosz Kiadó 4
14. Knipl Kft. Bonyhádi KSE 5
utolsó módosítás tegnap 11:06
tovább »
Női röplabda NB II Nyugati csoport, 2018/19
1. VESC 12
2. SzoESE 9
3. MÁV ELŐRE SC 9
4. UTE 7
5. 1. MCM-Diamant U21 6
6. Vasas U21 6
7. RÖAK Kaposvár 6
8. ÉDRA-TAC 5
9. Röpisuli SE - Ajka 3
10. Haladás VSE/SI 0
11. SZESE Győr 0
12. SZBBRA 0
utolsó módosítás tegnap 20:27
tovább »