Elődöntős a magyar válogatott

  • kézilabda
  • 2018.07.11
  • 17:58
  • MTI
Elődöntőbe jutott a magyar válogatott a debreceni női junior kézilabda-világbajnokságon, miután a szerdai negyeddöntőben 31-26-ra legyőzte a román csapatot.

A jó hazai kezdést és négygólos vezetést követően a szünetben már a vendégek vezettek 17-14-re. A pihenő után viszont remekül játszottak a magyarok, és nem engedték ki kezükből a továbbjutást érő győzelmet.

MTI Fotó: Czeglédi Zsolt

Golovin Vlagyimir szövetségi edző együttese pénteken 20 órától a Koreai Köztársaság válogatottjával találkozik a Főnix Csarnokban az elődöntőben. A finálét és a bronzmérkőzést szombaton rendezik.

MTI Fotó: Czeglédi Zsolt

Eredmény, negyeddöntő:
Magyarország-Románia 31-26 (14-17)

Balatonfüredi KSE
2019.02.19., 18:00
29-32
Telekom Veszprém
Tatai AC
2019.02.23., 18:00
20-23
Veszprémi KKFT
Kozármisleny SE U22
2019.02.24., 11:00
Veszprém Pannon SE
Telekom Veszprém
2019.02.24., 17:00
Meskov Breszt
Telekom Veszprém
2019.02.26., 18:00
DVTK-Eger
Váci KSE
2019.03.01., 18:30
Veszprémi KKFT
Vive Kielce
2019.03.02., 18:00
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém U21
2019.03.02., 11:00
ETO SZESE
Veszprémi Pannon SE
2019.03.03., 15:00
Duna-Pent NKSE
FTC
2019.03.09., 18:00
Telekom Veszprém
Veszprémi KKFT
2019.03.09., 13:00
Budai Farkasok
Váci KSE
2019.03.10., 18:00
Telekom Veszprém U21
Csurgói NKC
2019.03.10., 17:00
Veszprém Pannon SE
Grundfos Tatabánya KC
2019.03.12., 18:00
Telekom Veszprém
Mol-Pick Szeged
2019.03.17., 13:45
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém U21
2019.03.17., 18:00
Veszprémi KKFT
Bajnok DSE Nemesvámos
2019.03.17., 17:00
Veszprém Pannon SE
Telekom Veszprém U21
2019.03.23., 13:00
Pécsi VSE
Veszprémi KKFT
2019.03.23., 15:00
Balatonfüredi KSE U21
Sport36-Komló
2019.03.26., 18:00
Telekom Veszprém
Százhalombattai KE
2019.03.30., 18:00
Telekom Veszprém U21
Pécsi VSE
2019.03.30., 11:00
Veszprémi KKFT
Hévízi SK
2019.03.30., 14:00
Veszprém Pannon SE
Vecsés SE
2019.04.02., 18:30
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém U21
2019.04.06., 11:00
TUNGSRAM Nagykanizsa
Veszprémi KKFT
2019.04.06., 13:00
NEKA
Veszprém Pannon SE
2019.04.07., 15:00
Siófok KTC KFT U22
Tamási KC
2019.04.13., 16:00
Veszprém Pannon SE
Telekom Veszprém
2019.04.17., 18:00
GRUNDFOS Tatabánya KC
Telekom Veszprém
2019.04.20., 18:00
Mezőkövesdi KC
Tatai AC
2019.04.28., 18:00
Telekom Veszprém U21
Százhalombattai KE
2019.04.28., 18:00
Veszprémi KKFT Felsőörs
Veszprémi Pannon SE
2019.04.28., 15:00
BBSC Balatonboglár
Telekom Veszprém
2019.05.07., 18:00
HE-DO B. Braun Gyöngyös
Dabasi KC VSE
2019.05.11., 18:00
Telekom Veszprém
Veszprémi KKFT
2019.05.11., 13:00
Szigetszentmiklósi KSK
PEAC
2019.05.11., 11:00
Veszprém Pannon SE
Budai Farkasok
2019.05.12., 18:00
Telekom Veszprém U21
Telekom Veszprém
2019.05.14., 18:00
Ceglédi KKSE
Balatonfüredi KSE U21
2019.05.16., 18:00
Telekom Veszprém U21
TUNGSRAM Nagykanizsa
2019.05.18., 17:00
Veszprémi KKFT
Veszprémi Pannon SE
2019.05.19., 15:00
Tolna KC
Tabellák
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2018/19
1. Barcelona 20
2. Telekom Veszprém 16
3. Vardar Szkopje 15
4. Kielce 14
5. Rhein-Neckar Löwen 14
6. Meskov Breszt 7
7. Montpellier 7
8. IFK Kristianstad 5
utolsó módosítás 2019. február 21. 11:46
tovább »
Férfi kézilabda NB I, 2018/19
1. Mol-Pick Szeged 38
2. Telekom Veszprém 28
3. Grundfos Tatabánya KC 23
4. Csurgói KK 20
5. HE-DO B. Braun Gyöngyös 19
6. Balatonfüredi KSE 18
7. FTC 16
8. Sport36-Komló 15
9. Dabasi KC VSE 10
10. DVTK-Eger 10
11. Ceglédi KKSE 9
12. Mezőkövesdi KC 6
13. CYEB Budakalász 6
14. Vecsési SE 0
utolsó módosítás 2019. február 19. 20:04
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2018/19
1. Váci KSE 22
2. Agrofeed ETO-SZESE 20
3. NEKA 19
4. Szigetszentmiklósi KSK 16
5. Tatai AC 13
6. Veszprémi KKFT 12
7. Pécsi VSE 12
8. Telekom Veszprém U21 10
9. Budai Farkasok NKFT 9
10. Balatonfüredi KSE U21 8
11. Tunsgram SE Nagykanizsa 5
12. Százhalombattai KE 0
utolsó módosítás 2019. február 21. 11:51
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2018/19
1. Csurgói NKC 22
2. Kozármisleny SE U22 22
3. Siófok KTC KFT U22 16
4. Hévízi SK 16
5. Veszprém Pannon SE 13
6. BBSC Balatonboglár 12
7. Marcali VSZSE 11
8. PEAC 9
9. Bajnok DSE Nemesvámos 7
10. Duna-Pent NKSE 6
11. Tolna KC 4
12. Tamási KC 4
utolsó módosítás 2019. február 16. 19:30
tovább »