A CSM Bucuresti lesz a Győr ellenfele az elődöntőben

  • kézilabda
  • 2018.04.17
  • 18:49
  • MTI
A román CSM Bucuresti lesz a címvédő Győri Audi ETO KC ellenfele a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének első játéknapján az elődöntőben.

A magyar fővárosban rendezett kedd délutáni sorsoláson Andrea Bobrovnyikova, az orosz Rosztov-Don balátlövője húzta a román csapatot a magyar együttesnek.

A győriek történetük során 11. alkalommal jutottak négy közé a Bajnokok Ligájában, amelyet 2013-ban, 2014-ben és tavaly megnyertek. A CSM Bucuresti harmadszor játszhat az elődöntőben, 2016-ban aranyérmes lett, a fináléban éppen az ETO-t győzte le hétméteresekkel.

A másik ágon a Rosztov-Don a macedón Vardar Szkopjéval találkozik.

Az elődöntőket május 12-én szombaton, a helyosztókat vasárnap játsszák a Papp László Budapest Sportarénában.

Tabellák
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2018/19
1. Barcelona 8
2. Vardar Szkopje 8
3. Kielce 8
4. Rhein-Neckar Löven 6
5. Telekom Veszprém 6
6. Meskov Breszt 4
7. Montpellier 0
8. IFK Kristianstad 0
utolsó módosítás tegnap 10:20
tovább »
Férfi kézilabda NB I, 2018/19
1. Mol-Pick Szeged 16
2. Grundfos Tatabánya KC 13
3. Csurgói KK 11
4. Balatonfüredi KSE 10
5. HE-DO B. Braun Gyöngyös 9
6. Telekom Veszprém 8
7. Sport36-Komló 7
8. FTC 6
9. Dabasi KC VSE 6
10. CYEB Budakalász 6
11. Ceglédi KKSE 4
12. Mezőkövesdi KC 3
13. DVTK-Eger 3
14. Vecsési SE 0
utolsó módosítás tegnap 20:24
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2018/19
1. NEKA 12
2. Agrofeed ETO-SZESE 10
3. Váci KSE 10
4. Szigetszentmiklósi KSK 9
5. Balatonfüredi KSE U21 8
6. Budai Farkasok NKFT 5
7. Tatai AC 5
8. Pécsi VSE 4
9. Veszprémi KKFT 4
10. Tunsgram SE Nagykanizsa 3
11. Telekom Veszprém U21 2
12. Százhalombattai KE 0
utolsó módosítás tegnap 20:33
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2018/19
1. Csurgói NKC 10
2. Kozármisleny SE U22 10
3. Siófok KTC KFT U22 8
4. Hévízi SK 8
5. Bajnok DSE Nemesvámos 5
6. Marcali VSZSE 5
7. BBSC Balatonboglár 4
8. PEAC 3
9. Veszprém Pannon SE 3
10. Tolna KC 2
11. Tamási KC 2
12. Duna-Pent NKSE 0
utolsó módosítás tegnap 20:49
tovább »