Kézilabda: sorsoltak az ifi vb-re

  • kézilabda
  • 2015.05.13
  • 20:13
Szerdán Bázelben kisorsolták a nyári oroszországi U19-es férfi kézilabda-világbajnokság csoportbeosztását.

A keziszovetseg.hu tájékoztatása szerint az ifjúsági Eb-ezüstérmes magyar válogatott az A-csoportba nyert besorolást, az Eb-5. svéd, az Eb-8. lengyel, az Eb-13. szerb, valamint a dél-koreai és a chilei válogatott társaságában.

A világbajnokságra 2015. augusztus 8-20. között kerül sor.

A sorsoláson közreműködött Mocsai Lajos, a Magyar Kézilabda Szövetség tiszteletbeli elnöke is.


U19-es férfi kézilabda-világbajnokság, Oroszország, Jekatyerinburg

A-csoport: Magyarország, Svédország, Dél-Korea, Lengyelország, Chile, Szerbia
B-csoport: Spanyolország, Norvégia, Németország, Egyiptom, Izland, Venezuela
C-csoport: Dánia, Svájc, Oroszország, Katar, Algéria, Horvátország
D-csoport: Franciaország, Szlovénia, Brazília, Argentína, Japán, Tunézia

A csoportok első négy-négy helyezettje jut a legjobb 16 közé, a nyolcaddöntőbe.

Tabellák
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2018/19
1. Barcelona 14
2. Kielce 12
3. Rhein-Neckar Löwen 10
4. Vardar Szkopje 10
5. Telekom Veszprém 8
6. Meskov Breszt 4
7. Montpellier 3
8. IFK Kristianstad 3
utolsó módosítás tegnap 23:15
tovább »
Férfi kézilabda NB I, 2018/19
1. Mol-Pick Szeged 20
2. Grundfos Tatabánya KC 15
3. Csurgói KK 15
4. Telekom Veszprém 12
5. Balatonfüredi KSE 12
6. HE-DO B. Braun Gyöngyös 11
7. FTC 10
8. Sport36-Komló 9
9. Dabasi KC VSE 6
10. Ceglédi KKSE 6
11. CYEB Budakalász 6
12. DVTK-Eger 5
13. Mezőkövesdi KC 3
14. Vecsési SE 0
utolsó módosítás 2018. november 13. 20:09
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2018/19
1. NEKA 14
2. Agrofeed ETO-SZESE 10
3. Váci KSE 10
4. Szigetszentmiklósi KSK 9
5. Balatonfüredi KSE U21 8
6. Budai Farkasok NKFT 5
7. Veszprémi KKFT 6
8. Tatai AC 5
9. Pécsi VSE 4
10. Telekom Veszprém U21 4
11. Tunsgram SE Nagykanizsa 3
12. Százhalombattai KE 0
utolsó módosítás 2018. november 12. 09:41
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2018/19
1. Kozármisleny SE U22 14
2. Csurgói NKC 12
3. Siófok KTC KFT U22 10
4. Hévízi SK 10
5. PEAC 7
6. Marcali VSZSE 7
7. BBSC Balatonboglár 6
8. Bajnok DSE Nemesvámos 5
9. Veszprém Pannon SE 5
10. Tolna KC 4
11. Duna-Pent NKSE 2
12. Tamási KC 2
utolsó módosítás 2018. november 12. 09:25
tovább »