A férfi kézilabda NB I alapszakaszának szombati, utolsó játéknapján a Mezőkövesd a Dabas legyőzésével kiharcolta a bennmaradást, míg a Cegléd kiesett az élvonalból, ahova az Orosháza és a Vác jutott fel az NB I/B-ből.
  • 2019.05.18. 21:15
  • vehirsport.hu
  • MTI
Szünetelteti pályafutását a Siófok világbajnok kézilabdázója
Szünetelteti pályafutását Tatyjana Hmirova, az EHF Kupa-győztes Siófok KC világbajnok kézilabdázója.
  • 2019.05.17. 19:51
  • MTI
Bartha Csaba: egyedülálló a Győri Audi ETO KC sikere
Egyedülállónak nevezte a Győri Audi ETO KC 2018/19-es szezonját a klub elnöke csütörtökön a kézilabdacsapat évadzáró szponzori eseményén.
  • 2019.05.16. 16:10
  • MTI
U17-es Eb: ötödik lett és kijutott a vb-re a magyar válogatott
A magyar válogatott 1-1-es rendes játékidő után tizenegyes-párbajban legyőzte Belgiumot az írországi U17-es labdarúgó Európa-bajnokságon, így ötödik lett és kijutott az őszi, brazíliai világbajnokságra.
  • 2019.05.16. 15:41
  • MTI
Hat újonc a magyar válogatott bő keretében
Marco Rossi szövetségi kapitány csütörtökön 32 játékosból álló, hat újoncot magában foglaló bő keretet hirdetett a magyar labdarúgó-válogatott előtt álló két Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésre.
  • 2019.05.16. 13:57
  • MTI
Rasmussen kihirdette keretét a vb-selejtezőre
Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette keretét az Ausztria elleni, június eleji világbajnoki selejtezőmérkőzésre.
  • 2019.05.14. 14:55
  • MTI
Súlyos sérülése ellenére nem tervezi a visszavonulást Katrine Lunde
Elszakadt az elülső keresztszalag Katrine Lunde bal térdében a női kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi bronzmérkőzésén, a norvég Vipers Kristiansand 39 éves kapusa ennek ellenére nem tervezi a visszavonulását.
  • 2019.05.13. 10:57
  • MTI
Az edzők szerint az első félidőben dőlt el a döntő
Danyi Gábor, a győztes Győr, valamint Ambros Martín, a vesztes orosz Rosztov-Don vezetőedzője is úgy vélekedett, hogy az első félidő második felében dőlt el a női kézilabda Bajnokok Ligája (BL) vasárnapi döntője a Papp László Budapest Sportarénában.
  • 2019.05.12. 22:25
  • MTI
Ötödször BL-győztes a Győr!
A Győri Audi ETO KC ötödik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a vasárnapi fináléban 25-24-re legyőzte az orosz Rosztov-Don csapatát a budapesti négyes döntő második játéknapján.
  • 2019.05.12. 19:38
  • MTI
A Kristiansandé a bronzérem
A norvég Vipers Kristiansand 31-30-ra legyőzte a francia Metz HB csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája bronzmérkőzésén, a Papp László Budapest Sportarénában zajló négyes döntő vasárnapi játéknapján.
  • 2019.05.12. 17:30