• ország-világ

Ötgólos vereség a horvátok ellen
Ötgólos vereséget szenvedett az U21-es férfi kézilabda-válogatott a horvátok ellen a spanyolországi korosztályos világbajnokság csoportkörének 3. fordulójában.
  • 2019.07.20. 00:57
  • vehirsport.hu
  • MKSZ
Az oroszok legyőzésével döntős a magyar válogatott
A magyar válogatott 29-27-re legyőzte Oroszország csapatát pénteken a Győrben zajló női junior kézilabda Európa-bajnokság elődöntőjében.
  • 2019.07.19. 19:48
  • MTI, fotó: Facebook - MKSZ
Magabiztos győzelemmel folytatta a Gyurka-csapat
Második mérkőzésén is győzött a magyar férfi junior válogatott a spanyolországi U21-es világbajnokságon. Gyurka János együttese Bahrein után Koszovót is legyőzte.
  • 2019.07.19. 07:52
  • MKSZ
A Racing Django futott be elsőként az 51. Kékszalag Nagydíjon
A Petrányi Zoltán kormányozta Racing Django haladt át elsőként az 51. Kékszalag Nagydíj balatonfüredi célvonalán pénteken - közölték a szervezők a verseny honlapján.
  • 2019.07.19. 07:24
  • MTI
Egy hétig Törökországban edzőtáborozik a női kézilabda-válogatott
Péntektől egy hétig a törökországi Belekben edzőtáborozik a magyar női kézilabda-válogatott.
  • 2019.07.18. 19:03
  • MTI
Kékszalag: elrajtolt a mezőny Balatonfüredről
Elrajtolt az 51. Kékszalag Nagydíj mezőnye csütörtök reggel Balatonfüredről, a szervezők tájékoztatása szerint 561 hajó nevezett a versenyre.
  • 2019.07.18. 09:58
  • MTI
Rasovszky a nyolcadik helyre hozta be a váltót
A nyolcadik helyen végeztek a magyarok a nyíltvízi úszók 5 kilométeres csapatversenyében a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság csütörtöki napján.
  • 2019.07.18. 08:31
  • MTI
Románia legyőzésével elődöntőben a magyarok
A magyar válogatott 31-21-re nyert Románia ellen szerdán a Győrben zajló női junior kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában, ezzel csoportgyőztesként jutott az elődöntőbe.
  • 2019.07.17. 20:29
  • MTI
Hat-hétszáz hajót várnak a szervezők
Az előnevezések alapján hat-hétszáz hajót várnak a csütörtökön rajtoló 51. Kékszalag Nagydíjra - közölték a verseny szervezői szerdán Balatonfüreden.
  • 2019.07.17. 13:26
  • MTI
Szűk győzelemmel kezdett a junior válogatott
Megnyerte első mérkőzését a férfi junior kézilabda-válogatott a spanyolországi világbajnokságon, Gyurka János együttese négygólos győzelemmel kezdte a tornát Bahrein ellen.
  • 2019.07.16. 23:55