• egyéni
  • úszás

Még jó, hogy tavaly nem utáltatták meg Rasovszkyval a 25 kilométert
A tavalyi balatonfüredi vb-n 10 km-en ötödik, az 5 km-es távon pedig hetedik helyezett hosszútávúszó a vasárnap befejeződött Glasgow-i Eb-n a válogatott legeredményesebb versenyzője lett, megelőzve a szintén győztes Hosszú Katinkát, Kapás Boglárkát, Milák Kristófot és Verrasztó Dávidot.
  • 2018.08.13. 14:42
  • vehirsport.hu
  • Zatkalik Dániel
  • SzPress Sporthírszolgálat
Rasovszky Kristóf uralta a fájdalmat
A táv felénél már mindene fájt Rasovszky Kristófnak, de edzője szerint "uralni tudta a fájdalmat is", ennek is köszönhetően győzött 25 kilométeren a nyíltvízi úszók Glasgow-ban rendezett Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.
  • 2018.08.12. 16:26
  • MTI
Rasovszky Kristóf 25 kilométeren is aranyérmes
Rasovszky Kristóf aranyérmet szerzett 25 kilométeren a nyíltvízi úszók Glasgow-ban rendezett Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.
  • 2018.08.12. 16:18
  • MTI
Elutasították a magyarok óvását, Rasovszky ezüstérmes maradt
Az európai szövetség (LEN) illetékes testülete elutasította a magyar csapat óvását, így a nyíltvízi úszók 10 kilométeres versenyében Rasovszky Kristóf ezüstérmes maradt a Glasgow-ban zajló Európa-bajnokságon.
  • 2018.08.11. 11:40
  • MTI
Szombaton döntenek a MÚSZ óvásáról
Az európai szövetség (LEN) illetékes testülete szombaton hoz döntést a magyarok óvásával kapcsolatban, amelyet azt követően nyújtott be a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ), hogy Rasovszky Kristóf úgy lett ezüstérmes csütörtökön 10 kilométeren a nyíltvízi úszók skóciai Európa-bajnokságán, hogy a győztessel tizeddel azonos idővel csapott célba.
  • 2018.08.10. 15:20
  • Magyar Úszó Szövetség
Öt VÚK-érem a gyermek úszó ob-ról
A Veszprémi Úszó Klub (VÚK) nyolc fős csapata két ezüst- és három bronzérmet, valamint tizenhárom pontszerző helyezést ért a Kecskeméten rendezett országos gyermek bajnokságon.
  • 2018.08.10. 07:52
Késely Ajna ezüstérmes 400 méter gyorson
Késely Ajna ezüstérmet szerzett 400 méter gyorson a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki zárónapján.
  • 2018.08.09. 19:06
  • MTI
Verrasztó Dávid aranyérmes 400 méter vegyesen
A címvédő Verrasztó Dávid aranyérmet nyert csütörtökön 400 méter vegyesen a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokságon.
  • 2018.08.09. 18:43
  • MTI
Burián Katalin bronzérmes 200 méter háton
Burián Katalin bronzérmet nyert 200 méter háton a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki zárónapján.
  • 2018.08.09. 18:38
  • MTI
A magyar szövetség óv Rasovszky ezüstje miatt
A Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) óvást nyújt be, miután Rasovszky Kristóf úgy lett ezüstérmes csütörtökön 10 kilométeren a nyíltvízi úszók skóciai Európa-bajnokságán, hogy a győztessel azonos idővel csapott célba.
  • 2018.08.09. 16:47