Nyíltvízi úszó vk: Rasovszky ötödik lett 10 kilométeren
A Balaton Úszó Klub Veszprém klasszisa, Rasovszky Kristóf ötödik lett 10 kilométeren a nyíltvízi úszók világkupa-sorozatának hetedik állomásán, vasárnap a kínai Csunanban.
  • 2018.09.16. 19:00
  • vehirsport.hu
  • MTI
Úszó vk - Hosszú Katinka újabb két aranya
Hosszú Katinka akárcsak csütörtökön, pénteken is két arany- és egy bronzérmet nyert az úszók idei világkupa-sorozatának második, dohai állomásán.
  • 2018.09.14. 19:30
  • MTI
Rasovszky idei negyedik viadalán is győzött
Rasovszky Kristóf idén negyedik alkalommal diadalmaskodott a nyíltvízi Európa-kupában.
  • 2018.09.09. 17:58
  • MTI
Rasovszky Kristóf megállíthatatlan!
A Balaton Úszó Klub Veszprém extraklasszis kiválósága aranyérmet szerzett a nyíltvízi Európa-kupa ötödik állomásán, Koppenhágában.
  • 2018.08.25. 14:47
  • Magyar Úszó Szövetség Facebook
Rasovszky Kristófot ünnepelte Veszprém
A glasgow-i úszó Európa-bajnokság legnagyobb szenzációjának mondhatjuk Rasovszky Kristóf szereplését, aki mindhárom számában érmet tudott szerezni, méghozzá nem is akármilyent, hiszen egy ezüsttel és két arannyal térhetett haza. És ha már haza, akkor Veszprém! A huszadikai tűzjáték után Kristófot ünnepelte a város.
  • 2018.08.21. 09:59
  • Domján Attila
  • Szabó Eszter - vehir.hu
Több ezren köszöntötték Rasovszky Kristófot Veszprémben
Több ezren köszöntötték Rasovszky Kristóf Európa-bajnok úszót Veszprémben az augusztus 20-i ünnepi tűzijáték után hétfő este.
  • 2018.08.21. 07:57
  • MTI
Bronzérmet szerzett a VÚK fiú gyorsváltója
A Veszprémi Úszó Klub 4x200 m-es fiú gyorsváltója harmadik helyen ért célba a Győrben rendezett serdülő ob döntőjében.
  • 2018.08.16. 19:44
Még jó, hogy tavaly nem utáltatták meg Rasovszkyval a 25 kilométert
A tavalyi balatonfüredi vb-n 10 km-en ötödik, az 5 km-es távon pedig hetedik helyezett hosszútávúszó a vasárnap befejeződött Glasgow-i Eb-n a válogatott legeredményesebb versenyzője lett, megelőzve a szintén győztes Hosszú Katinkát, Kapás Boglárkát, Milák Kristófot és Verrasztó Dávidot.
  • 2018.08.13. 14:42
  • Zatkalik Dániel
  • SzPress Sporthírszolgálat
Rasovszky Kristóf uralta a fájdalmat
A táv felénél már mindene fájt Rasovszky Kristófnak, de edzője szerint "uralni tudta a fájdalmat is", ennek is köszönhetően győzött 25 kilométeren a nyíltvízi úszók Glasgow-ban rendezett Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.
  • 2018.08.12. 16:26
  • MTI
Rasovszky Kristóf 25 kilométeren is aranyérmes
Rasovszky Kristóf aranyérmet szerzett 25 kilométeren a nyíltvízi úszók Glasgow-ban rendezett Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.
  • 2018.08.12. 16:18