• egyéni
  • tájfutás

Három megye tájfutói versenyeztek Veszprémben
Rendezőként és versenyzőként is egyaránt jól szerepeltek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület tagjai Vas, Veszprém és Zala megye közös rövidtávú tájékozódási futó bajnokságán, valamint sprint váltó bajnokságán.
  • 2018.09.16. 07:32
  • vehirsport.hu
Hatalmas fölényben a VHSE
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület negyvenöt tájfutójából harmincketten is dobogós helyen végeztek a Balaton Kupa elnevezésű országos rangsoroló versenyen.
  • 2018.09.15. 12:04
Három földrész tájfutói küzdöttek
A Veszprémi Honvéd SE képviselői tíz érmet szereztek a Hungária Kupa elnevezésű hagyományos nemzetközi tájékozódási futó versenyen.
  • 2018.09.12. 19:41
Komoly rutint igényelt a tájfutóverseny
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület egyéniben öt, csapatban pedig két bajnoki aranyérmet nyert a középtávú tájékozódási futó országos bajnokságon.
  • 2018.06.27. 15:42
Ismét éjszakai tájfutóbajnok lett Németh Zsoltné
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület tájfutói egy arany- és egy ezüstérmet szereztek szenior kategóriákban Magyarország 2018. évi tájékozódási futó éjszakai bajnokságán.
  • 2018.06.21. 09:32
A hőséget leküzdve lettek megyei bajnokok
Tíz egyéni kategóriában is megyei bajnoki címet szereztek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület tájfutói Hajmáskéren.
  • 2018.06.12. 07:35
Bálint Gergő kétszeres diákolimpiai bajnok lett
Bálint Gergő, a Báthory Általános Iskola tanulója a rövidtávú és a normáltávú futamot megnyerve kétszeres diákolimpiai bajnok lett a veszprémi rendezésű tájfutó eseményen.
  • 2018.06.02. 11:17
  • Mérő Edit
Szombaton tájfutók lepik el Veszprémet
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület május 26-27-én rendezi meg Magyarország 2017/2018. tanévi tájékozódási futó diákolimpia országos döntőjét Veszprémben és Eplényben.
  • 2018.05.22. 18:33
Ismét kitett magáért a VHSE népes csapata
A Veszprém Honvéd Sportegyesület (VHSE) tájfutói tizenhárom érmet gyűjtöttek a Mecsek Kupa elnevezésű országos rangsoroló versenyen.
  • 2018.05.19. 16:56
Változatos terepen bizonyítottak
A Veszprémi Honvéd SE színeiben induló tájfutók összesen kilenc érmet szereztek az április 27–30-ig rendezett Nógrád Nagydíjon.
  • 2018.05.09. 18:43