• egyéni
  • atlétika

Ketten utaztak a junior vb-re
Életük első komoly nemzetközi versenyén, Tamperében az U20-as atlétikai világbajnokságon becsülettel helyt álltak a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) versenyzői.
  • 2018.07.18. 10:18
  • vehirsport.hu
  • VEDAC
Hatvanadik alkalommal rendezik meg a Balaton Bajnokságot
Az idén hatvanadik alkalommal rendezheti meg a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) a Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokságot.
  • 2018.07.17. 10:10
  • VEDAC
Bravúrosan szerepeltek a fiatal veszprémi atléták
A Sportolj Velünk SE (SVSE) és a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) újonc és serdülő korú tanítványai összesen tizenöt éremmel tértek haza a hétvégi országos bajnokságról.
  • 2018.07.17. 09:25
  • SVSE, VEDAC
Hetedik hellyel zárta az SVSE az ifi Eb-t
Az SVSE futója, Molnár Attila az ún. svéd vágtában az értékes hetedik helyen hozta be a magyar váltót.
  • 2018.07.10. 13:08
  • SVSE
Három versenyen termeltek
A Gyulai Memorialon, a hegyifutó Eb-n és a Paulinyi Emlékversenyen is születtek remek VEDAC-os eredmények.
  • 2018.07.08. 11:11
  • VEDAC
Sérülten is kiharcolta az ifjúsági olimpiai kvótát
A Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) diszkoszvetője, Péringer Márk tizedik helyen zárta a győri ifjúsági atlétikai Euróba-bajnokságot, ezzel pedig kiharcolta októberi ifjúsági olimpián való részvételt.
  • 2018.07.07. 12:04
  • Zatkalik Dániel
Czeller biztos vb-résztvevő
A VEDAC dobóatlétája, Czeller Gábor Sándor hatalmas küzdelemben biztosította be helyét a tamperei junior világbajnokságra utazó magyar csapatban.
  • 2018.07.02. 15:43
  • VEDAC
Feladatok a legjobbak között
A VEDAC több versenybírója közreműködik az idei év két legrangosabb hazai atlétikai viadalán, a Gyulai István Memorialon és az ifjúsági Európa-bajnokságon.
  • 2018.06.29. 14:27
  • VEDAC
Lengyelországban szerepelt az SVSE két tehetsége
Felber Zselyke 600 m-en egyéni csúccsal ezüstérmes, Kerékgyártó Zsófia pedig ötödik lett 300 m-en a hagyományos gyermek atlétikai válogatott viadalon.
  • 2018.06.27. 21:16
Két arany mellett két ezüstöt termelt az SVSE az atlétika ob-n
Kéri Bianka és Kiss Gergő szerezte a Sportolj Velünk SE aranyérmeit, mindkét versenyző a 800 méteres távon tudott győzni a 123. atlétikai országos bajnokságon.
  • 2018.06.27. 09:00