• egyéni

Bajnoki címek egyéniben és váltóban
Rendkívül eredményesen szerepeltek a Veszprémi Honvéd SE versenyzői a Kaposváron rendezett 2019. évi rövidtávú egyéni és váltó országos bajnokságon.
  • 2019.09.18. 19:16
  • vehirsport.hu
Életet menthet, kerékpárt nyerhet – Fiatalok Napja Veszprémben
Szívesen beszélgetne a világbajnok nyíltvízi úszó Rasovszky Kristóffal? Megismerné a kétszeres Bajnokok Ligája-győztes kézilabdázó Nagy László történetét? Vagy esetleg vérét adná egy nemes célért? Ha igen, akkor mindezt megteheti a szombati nap folyamán az egykori Vasas Sportpályán.
  • 2019.09.17. 10:39
  • Simon Dániel
  • vehir.hu
Ötödik helyezés egyéniben, csapatban
Két éve nem tudott hetven percen belüli félmaratont futni, most viszont megtört a jég. Kovács Tamás 1:08.53 órás idővel ötödik helyezést szerzett a félmaratoni országos bajnokságon.
  • 2019.09.17. 09:56
  • VEDAC
Hatalmas fölényben a veszprémi tájfutók
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület versenyzői negyven éremmel tértek haza a Várpalotán rendezett Veszprém megyei rövidtávú tájékozódási futó bajnokságról és sprint váltóbajnokságról.
  • 2019.09.13. 15:45
A serdülőkben az erő
Ismét nagyot mentek a serdülők: a korosztályos ligadöntő után a csapatbajnokságon is kitettek magukért a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) atlétái, akik nyolc dobogós és számos értékes helyezéssel tértek haza, a lány csapat a dobogó harmadik fokára állhatott fel.
  • 2019.09.13. 08:45
  • VEDAC
Fényként bújik meg az árnyékban
A legnagyobb álmom az, hogy olyan ember legyek, aki mutatóujjként van jelen mások életében. Ugyanis ugyanúgy harcos vagyok, akár a kábítószeres, aki az éjszakát járja, azzal a különbséggel, hogy én inkább Jézus Krisztust választottam – fogalmazott a Weapon Group SC muay thai, K1 szakágának megtért harcosa, Kun Marcell.
  • 2019.09.12. 11:30
  • Kovács Bálint
Városunk mellett megyénket is képviselték
Remek eredményeket értek el a veszprémi Sportolj Velünk Sport Egyesület (SVSE) versenyzői múlt hétvégén, a Székesfehérváron rendezett Magyar Atlétikai Csapatbajnokság döntőjében.
  • 2019.09.11. 20:00
  • SVSE / Stupián Anikó
Nagy László lefutotta élete első félmaratonját
A Telekom Veszprém sportigazgatójának elsőre sikerült két órán belül célba érnie (1:59:48), stílszerűen a 19-es rajtszámmal.
  • 2019.09.08. 14:03
  • Budapest Sportiroda
A Budapest-bajnokságon készültek az országos bajnokságra
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület (VHS) tájfutói egyéniben és csapatban is számos érmet szereztek Budapest rövidtávú és sprintváltó bajnokságán.
  • 2019.09.05. 18:19
VEDAC fölény a Serdülő Ligában
Az atlétikai liga döntők serdülő korosztályában a legeredményesebb egyesület a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club lett.
  • 2019.09.04. 19:00