• csapatsportok
  • futsal

Nem nevezett a futsal NB I-be a címvédő Rába ETO
Biztossá vált, hogy a címvédő és nyolcszoros magyar bajnok Rába ETO nem indul az élvonalbeli futsalbajnokság következő idényében.
  • 2018.07.17. 13:37
  • vehirsport.hu
  • MTI
Megcélozzák a dobogót a futsalosok
„Négy olyan játékossal erősítettünk, akiket Magyarország bármely klubja szívesen látna soraiban” – hangzott el Madarász Jánostól a klub hétfői sajtótájékoztatóján.
  • 2018.07.16. 18:05
  • Zatkalik Dániel
  • Kovács Bálint
Öten távoznak az 1. FC Veszprémtől
Az NB I ötödik helyén záró veszprémi futsalcsapattól Apatini Márk, Fehér Krisztián, Ruzicska Attila, Kellner Károly és Boromisza Gábor is távozik.
  • 2018.06.15. 14:30
  • Tál Dominik
’Madi’ a németek mellett a támadófocinak is szurkol
Labdarúgó berkekben közismert, hogy Madarász János óriási rajongója a német futballnak. A világbajnokságot felvezető beszélgetésünk alkalmával azt is elárulta az 1. Futsal Club Veszprém vezetőedzője, miért éppen a Nationalelf a kedvence.
  • 2018.06.12. 07:30
  • Zatkalik Dávid
Futsal NB I: nyolcadszor bajnok a Rába ETO
Nyolcadszor lett bajnok a Rába ETO futsalcsapata, miután az NB I döntőjének harmadik mérkőzésén 4-0-ra győzött pénteken Berettyóújfaluban, és összesítésben 3-0-ra megnyerte a párharcot.
  • 2018.06.08. 20:06
  • MTI
Ismét a legjobbak mögött
Madarász János blogjában foglalta össze az NB I ötödik helyén záró 1. Futsal Club Veszprém nemrég lezárult idényét.
  • 2018.06.06. 17:32
Megcsípték az ötödik helyet
A triplázó Tatai József főszereplésével 5-2-re nyert hétfő este Debrecenben a veszprémi futsalcsapat, amely így megnyerte a két nyert meccsig tartó párharcot, s megszerezte az NB I ötödik helyét.
  • 2018.06.04. 22:03
Szépen csillogó ezüstöt szerzett a VFC USE U11
A Veszprém FC USE U11-es csapata – Varga Tamás edző vezetésével – imponáló teljesítménnyel második helyen zárt az országos futsal-bajnokságban, ahol összesen 453 csapat indult.
  • 2018.06.03. 12:19
Előnyben az 1. FC Veszprém!
Megőrizte pályaelőnyét a veszprémi futsalcsapat, miután 4-1-re legyőzte a vendég Debrecent az NB I ötödik helyéért kiírt párharc első, pénteki meccsén.
  • 2018.06.01. 20:54
Veszprém-Debrecen csata az ötödik helyért
A rájátszás csoportküzdelmei után máris jönnek a helyosztók a futsal NB I-ben: az ötödik-hatodik helyért kiírt párharc első felvonását pénteken (18.30) hazai pályán vívja a Veszprém a Debrecen ellen.
  • 2018.05.30. 19:38