Görbicz Anitát és Nagy Lászlót jelölik a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) elnökségi tagjának.
  • 2018.09.19. 17:55
  • vehirsport.hu
  • MTI
Huszonöt gólt dobott az első félidőben a Telekom
Ljubomir Vranjes együttese kiütéses győzelemmel távozott a DVTK-Eger otthonából a férfi kézilabda NB I keddi játéknapján.
  • 2018.09.18. 19:44
Győztes BL-rajt Sterbik-parádéval
A házigazda Telekom Veszprém hatalmas csatában, de végig vezetve nyert a lengyel Kielce ellen a Bajnokok Ligája első fordulójában.
  • 2018.09.15. 19:42
  • Zatkalik Dávid
  • Tál Dominik
Tizenkét játékossal a Kielce – íme a meccskeretek
A sérülésektől tizedelt lengyel Kielce mindössze tizenkét játékosát nevezte a Telekom Veszprém elleni mai (18.00) Bajnokok Ligája csoportmeccsre.
  • 2018.09.15. 11:37
Magas hőfokú, parázs mérkőzés lesz! – Sterbik
Szombaton (18.00) a lengyel bajnok Kielce vendéglátójaként kezdi meg idei Bajnokok Ligája szereplését a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.
  • 2018.09.14. 11:29
A Veszprém otthon, a Szeged Eszéken kezd a férfi BL-ben
A Telekom Veszprém szombaton hazai pályán a lengyel Vive Kielce ellen, a magyar bajnok MOL-Pick Szeged pedig vasárnap Eszéken a horvát PPD Zagreb vendégeként kezdi meg szereplését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében.
  • 2018.09.14. 11:12
  • MTI
Két korábbi klasszisa mezét is visszavonultatja a Veszprém
A veszprémi klub keddi döntésének értelmében visszavonultatják Gulyás István hetes, illetve Zsigmond György tizennégyes számú mezét.
  • 2018.09.11. 22:14
Nagy László: bajnoki cím és BL négyes döntő a cél Veszprémben
A bajnoki címet szeretné visszahódítani a Telekom Veszprém kézilabdacsapata a Szegedtől, a Bajnokok Ligájában pedig ismét a négyes döntőbe kerülés a cél Nagy László szerint.
  • 2018.09.11. 09:45
  • MTI
Gólgazdag meccsen nyert a Telekom
Viszonylag szoros első játékrészt követően tizenegy góllal nyert a veszprémi kézilabdacsapat a Budakalász vendégeként az NB I szombati játéknapján.
  • 2018.09.08. 20:12