Veszprémi sport

Rali Eb: Csomós Miklósék harmadikak Veszprémben, Tempestini nyerte a viadalt Rally Hungary Rali Eb: Csomós Miklósék harmadikak Veszprémben, Tempestini nyerte a viadalt A román Simone Tempestini, Sergiu Itu kettős győzelmével zárult a rali Európa-bajnokság (ERC) idei nyitófutama, a Rally Hungary Veszprémben, ahol a Csomós Miklós, Nagy Attila duó harmadikként zárt. 2024. április 14. 21:48 Hazai sikerével elődöntőbe jutott a Veszprém KK Veszprém Kosárlabda Klub Hazai sikerével elődöntőbe jutott a Veszprém KK A második, szombati negyeddöntőt is megnyerte a Vásárhelyi Kosársuli ellen a Veszprém a férfi kosárlabda NB I/B zöld csoportjának rájátszásában, így bejutott a legjobb négy közé. 2024. április 13. 22:10 Férfi kézilabda NB I/B: egy pont termett a veszprémi csapatoknak férfi kézilabda NB I/B Férfi kézilabda NB I/B: egy pont termett a veszprémi csapatoknak A férfi kézilabda másodvonal huszonötödik körében a Veszprém Handball Academy döntetlent játszott a Budai Farkasokkal, míg a Fejér-B.Á.L. Veszprém U21 alulmaradt a Vecsési KKFT vendégeként. 2024. április 13. 7:27 Szezonnyitó nemzetközi versenyen szerepeltek a veszprémi tájfutók tájfutás Szezonnyitó nemzetközi versenyen szerepeltek a veszprémi tájfutók Remekeltek a Veszprémi Honvéd SE tájfutói az április első hétvégéjén rendezett Közép-Európai Ifjúsági Találkozón és annak kísérő rendezvényén. 2024. április 13. 8:05