Veszprém
4°C

„Mészárlás” a Wartha Vince utcában

2014. május 21. 19:50
A Veszprém FC női labdarúgócsapata 11-2-re kiütötte a sereghajtó PVSK együttesét az NB II szerdai meccsén.

Szerda délután pótolták a másodosztályú női labdarúgó-bajnokság 13. fordulójából elhalasztott Veszprém–PVSK mérkőzést. A bakonyiak ellentmondást nem tűrve kezdtek, negyed óra elteltével már 4-0 állt az eredményjelzőn. A tabella utolsó helyén szerénykedő vendég alakulat váratlanul kétszer is betalált, ám a szünetig újabb három hazai gól esett.

A második felvonásban is „macska-egér harc” zajlott a gyepen. Kovács-Fáber után Piszker is triplázott, s a csereként beállt Tömböl pedig duplázott. A 11-2-es végeredményt utóbbi állította be öt perccel a vége előtt.

Női labdarúgó NB II Nyugati csoport, 13. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
Veszprém FC–Pécsi Vasutas SK 11-2 (7-2)
Egyetemi Stadion, vezette: Babos (Petróczi, Radnai).
Veszprém: Hadnagy – Kikl, Tolner, Németh, Zsebeházi, Szalai, Faddi, Kovács-Fáber (Tömböl, 53.), Kéri, Piszker, András. Vezetőedző: Molnár Zoltán.
Pécs: Vajta – Takács I, Iván, Majer, Tamás, Takács II, Szabó, Kett, Bartalovics, Kárpáti, Gelb. Vezetőedző: Csaba Ferenc.
Gólszerzők: Kovács-Fáber (5., 15., 28.), Piszker (10., 47., 68.), Tolner (13.), Németh (40.). Kéri (45.), Tömböl (78., 85.), ill. Takács II (17.), Mayer (27.).