10°C
10°C

Szép eredmények az SVSE puttonyában

2019. február 18. 11:33 // Forrás: SVSE
Elismerésre méltó teljesítményt nyújtottak a felnőtteknek kiírt fedett pályás országos bajnokságon a Sportolj Velünk Sport Egyesület (SVSE) atlétái hétvégén a budapesti BOK Sportcsarnokban.

Mondhatni, hogy sikerrel bevették „Budapest várát” múlt hétvégén a Sportolj Velünk Sport Egyesület atlétái, ugyanis a BOK Sportcsarnokban rendezett felnőtt fedett pályás országos bajnokságon öt érmet is a nyakukba akaszthattak.

Kiss Gergő két bronzérmet is bezsebelt (Fotó: SVSE)Kiss Gergő két bronzérmet is bezsebelt (Fotó: SVSE)

Szombaton Kiss Gergő 800 méteren 1:49.79-es idővel ért a dobogó harmadik fokára, ahová másnap is felléphetett: 1500 méteren 3:54.55-ös időt futott. A másik három díjat vasárnapra tartogatták maguknak az SVSE sportolói: Bartha-Kéri Bianka 800 méteren a második helyen végzett 2:08.93 perccel, Varga Gréta 3000 méteren 10:07.22-es idővel harmadikként zárt, míg a női 4×400-as váltó (Bartha-Kéri Bianka, Göncz Anna, Hadnagy Zsóka, Kéri Bettina) 3:54.06 perccel második lett a futamában.

További eredmények:

Molnár Attila 5. helyezés (400 méteren)
Bányai Petra 6. helyezés (800 méteren)
Bányai Petra 6. helyezés (1500 méteren)
Magyar Veronika 6. helyezés (3000 méteren)
Zsetnyai Ákos 6. helyezés (3000 méteren)
Mező Zsófia 15. helyezés (800 méteren)

Negyedszer rendeztek hegyi ob-t atlétika Negyedszer rendeztek hegyi ob-t Idilli zöld környezetben, viszont annál nehezebb és küzdelmesebb pályán rendezte meg a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) és a Veszprémi Egyetemi Sport Club (VESC) közösen az idei hegyifutó félmaratoni magyar bajnokságot. tegnap 15:35 Három sportág országos bajnokságának ad otthont Veszprém vármegye Három sportág országos bajnokságának ad otthont Veszprém vármegye Veszprém vármegyében rendezik a Magyar Egyetemi – Főiskolai Országos Bajnokság három sportágának versenyét, így a vívásét, az atlétikáét, valamint a triatlonét, méghozzá a Pannon Egyetem, a VEDAC, a VESC, a Spirit SC és a Tapolca Vívóklub összefogásának köszönhetően. Az eseményeket beharangozó sajtótájékoztatót szerda délelőtt tartották a Pannon Köztérben. 2024. április 18. 14:40 Félmaraton hegyifutó ob-t rendez a VEDAC atlétika Félmaraton hegyifutó ob-t rendez a VEDAC Negyedik alkalommal ad otthont Szentgál és környéke vasárnap a nyílt hegyifutó félmaratoni országos bajnokságnak, amelyet a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) és a Veszprémi Egyetemi Sport Club (VESC) bonyolíthat le. 2024. április 5. 10:33 Ezüstérmet szerzett Budapesten a VEDAC futója VEDAC Ezüstérmet szerzett Budapesten a VEDAC futója Második helyezést szerzett Honti Marcell, a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) futója, Budapesten az NN City Run Fuss Budapest! elnevezésű, 11.5 kilométeres országúti futóversenyen. 2024. április 4. 15:15