Sorozatban hetedszer nyertek a futsalosok

• 1. Futsal Club Veszprém
  • 2018.12.21
  • 21:48
Négy-nullra nyert a Veszprém a Szigetszentmiklós vendégeként az első osztályú futsalbajnokság idei utolsó fordulójában.

A vesztett pontok tekintetében második helyen álló Veszprém a hetedik Szigetszentmiklóshoz látogatott a naptári év utolsó NB I-es fordulójában. Az őszi „odavágón” a mieink kiváló teljesítménnyel 10-5-re diadalmaskodtak, s ezúttal is egyértelmű esélyesnek számítottak.

Ennek megfelelően a 7. percben – Dávid góljával – a bakonyiak szereztek vezetést, majd Tar duplázta meg együttese előnyét közvetlenül a szünet előtt.

Sikerrel zárta az évet az 1. FCV (archív fotó)

A második felvonást is a vendégek uralták, Tatai a 23. és a 31. percben is a hálóba lőtt (0-4).

A Madarász-csapat sorozatban a hetedik győzelmét aratta az élvonalban, ahol megerősítette a tabellán elfoglalt második helyét. Folytatás január 7-én, amikor az éllovas Berettyóújfalu érkezik a királynék városába.

Futsal NB I, 14. forduló:
Szigetszentmiklós Futsal–1. FC Veszprém 0-4 (0-2)
Szigetszentmiklós, vezette: Tamási (Kiss, Urgyán).
Szigetszentmiklós: Fülöp – Gál, Schrancz, Gergály, Klicsó. Csere: Szabó Zs. (kapus), Reich, Faragó, Varga, Vörös, Medgyesi, Östör, Nagy R., Bihari. Vezetőedző: Somogyi Gábor.
Veszprém: Spandler – Tatai, Komáromi, Dávid, Bencsik R. Csere: Schmidmajer (kapus), Tar, Márkus, Gyurcsányi, Erdősi, Bognár, Bencsik Ádám. Vezetőedző: Madarász János.
Gólszerzők: Dávid (7.), Tar (20.), Tatai (25., 31.).