Tornagyőzelem hibátlan teljesítménnyel

  • kézilabda
  • 2018.06.11
  • 20:21
A házigazda DEVM Veszprém győzelmével zárult a 2008. január 1-je után született ifjú kézilabdások számára kiírt torna.

A DEVM Kézilabda Alapítvány színvonalas utánpótlástornát rendezett június 9-én a veszprémi Noszlopy Gáspár Gimnázium tornacsarnokában. A Veszprém Kupán nyolc fiúcsapat – Veszprém, Eötvös Lóránd Általános Iskola Balatonfüred, Zirci Sólymok I, Zirci Sólymok II, Telekom Tapolca, Győri FKKA I, Győri FKKA II, Várpalotai Bányász SK – mérte össze erejét.

Fotó: DEVM Alapítvány Facebook

A viadalt hibátlan teljesítménnyel nyerte a házigazda, Marosné Bedőcs Katalin tanítványai a fináléban a Várpalotát győzték le. A bronzérmet a balatonfüredi Eötvös Lóránd Általános Iskola szerezte meg a Győr FKKA I előtt.

Eredmények – 1. csoport:
Zirc I–DEVM Veszprém 8-29
Győr FKKA II–Eötvös Balatonfüred 11-18
DEVM Veszprém–Győr FKKA II. 23-4
Eötvös Balatonfüred–Zirc I 25-7
Zirc I–Győr FKKA II 19-8
DEVM Veszprém–Eötvös Balatonfüred 24-14

2. csoport
Várpalotai Bányász–Zirc II 38-10
Telekom Tapolca–Győr FKKA I 13-14
Győr FKKA I–Várpalotai Bányász 13-26
Zirc II–Telekom Tapolca 17-33
Telekom Tapolca–Várpalotai Bányász 13-16
Győr FKKA I–Zirc II 25-8

Helyosztók:
A 7-8. helyért: Zirc II–Győr FKKA II 20-21
Az 5-6. helyért: Zirc I–Telekom Tapolca 15-26
A 3-4 helyért: Eötvös Balatonfüred–Győr FKKA I 18-13
Döntő: DEVM Veszprém–Várpalotai Bányász 26-15

A torna végeredménye:
1. DEVM Veszprém
2. Várpalotai Bányász
3. Eötvös Balatonfüred
4. Győr FKKA I
5. Telekom Tapolca
6. Zirc I
7. Győr FKKA II
8. Zirc II

Tabellák
Férfi kézilabda NB I, 2018/19
1. Mol-Pick Szeged 51
2. Telekom Veszprém 46
3. Grundfos Tatabánya KC 42
4. Balatonfüredi KSE 36
5. Csurgói KK 33
6. HE-DO B. Braun Gyöngyös 31
7. FTC 22
8. RotaChrom Dabas 21
9. Sport36-Komló 21
10. DVTK-Eger 17
11. CYEB Budakalász 16
12. Mezőkövesdi KC 15
13. Ceglédi KKSE 13
14. Vecsési SE 0
utolsó módosítás 2019. május 20. 11:05
tovább »
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2018/19
1. Barcelona 24
2. Telekom Veszprém 20
3. Vardar Szkopje 19
4. Kielce 14
5. Rhein-Neckar Löwen 14
6. Meskov Breszt 9
7. Montpellier 7
8. IFK Kristianstad 5
utolsó módosítás 2019. május 13. 00:00
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2018/19
1. Váci KSE 39
2. Agrofeed ETO-SZESE 33
3. NEKA 32
4. Veszprémi KKFT 28
5. Szigetszentmiklósi KSK 25
6. Tatai AC 21
7. Pécsi VSE 20
8. Budai Farkasok NKFT 19
9. Telekom Veszprém U21 17
10. Balatonfüredi KSE U21 14
11. Tunsgram SE Nagykanizsa 11
12. Százhalombattai KE 5
utolsó módosítás 2019. május 20. 11:08
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2018/19
1. Kozármisleny SE U22 42
2. Csurgói NKC 36
3. Siófok KTC KFT U22 27
4. Veszprém Pannon SE 27
5. PEAC 25
6. Hévízi SK 25
7. Bajnok DSE Nemesvámos 19
8. Marcali VSZSE 19
9. BBSC Balatonboglár 18
10. Tolna KC 10
11. Duna-Pent NKSE 8
12. Tamási KC 8
utolsó módosítás 2019. május 20. 11:12
tovább »