Második lett a foci diákolimpián az Ipari csapata

2018. május 29. 14:59
Évek óta tűzközelben volt, most összejött egy érem az Ipari középiskola V-VI. korcsoportos együttesének az országos labdarúgó diákolimpia döntőjében.

Május 18-20. között Vác városa adott otthont a 2017/18-as tanév labdarúgó országos diákolimpia döntőjének, melyen hazánk megyei bajnokai és a fővárost képviselő összesen húsz csapat mérte össze erejét. A mérkőzéseket 4+1-es hadrendben, füves pályákon rendezték.

Az Ipari csapata évek óta be tudta verekedni magát az országos döntőbe, idén 249 csapat közül lettek a másodikak hazánk egyik legnépszerűbb amatőr diáksport rendezvényén.

Nagy sikert ért el az Ipari csapata - Fotó: MDSZNagy sikert ért el az Ipari csapata - Fotó: MDSZ

A csoportküzdelmek során csak a későbbi győztes Egertől kaptak ki, akik a végül a fináléban is felülmúlták a mieinket 3-1-re.

Az Ipari ezüstérmes csapatának tagjai: Békefi Kristóf, Bencsik Dávid, Bierbauer Nándor, Cieloszyk Dániel, Csepi Tibor, Hajdu Péter, Kiss Dániel, Péber Kornél, Schoffhauser Bence, Somogyi Gergő. Felkészítőjük: Kobán László.