Fölényes siker Tatabányán

• Telekom Veszprém U20
  • 2018.02.10
  • 14:39
A hazaiak csak bő tíz percig tudták tartani a lépést Gulyás István legénységével, amely legjobbjait pihentetve is, magabiztos tízgólos győzelmet aratott a másodosztályú kézilabda-bajnokság szombati játéknapján.

Bő tíz percig bírta a Tatabánya U20-as csapata a lépést a bakonyi utánpótlásgárda fiataljaival szemben (12. perc: 4-5). A mieink egy 12-3-as szériát húztak elő a kalapból (25. perc: 7-17), amely megpecsételte a találkozó képét.

Archív fotó

A vendéglátó erejéből a folytatásban már csak apróbb felvillanásokra futotta (36. perc: 14-21), így Gulyás István azon játékosait is pályára küldhette, akik eddig kevesebb lehetőséghez jutottak az NB I/B-ben. A vége tízgólos, tükörsima vendégsiker, amellyel három pontra faragta hátrányát a negyedik helyhez viszonyítva a „kis Telekom” (26-36).

Férfi kézilabda NB I/B Nyugati-csoport, 15. forduló:
Grundfos Tatabánya KC U20–Telekom Veszprém U20 26-36 (12-20)
Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok 50 néző. Vezette: Bujdosó, Horváth.
Telekom Veszprém U20: Szél – Ernei 3, Borzas, Kristóf 1, Dávid 6, Süle 1, Szakály 8. Csere: Nagy B. (kapus), Kovács L. 3, Kurucz 2, Molnár 2, Somogyvári 1, Vass 3 (3), Czeglédy 2, Bordás 4, Kőhegyi. Vezetőedző: Gulyás István.
Kiállítások: 8, ill. 4 perc.
Hétméteresek: 2/1, ill. 4/3.

Gulyás István: – Sikerült realizálnunk a két csapat közötti különbséget. Ez volt a tervünk, így minden játékosomat pályára tudtam küldeni. Az külön öröm, hogy három fiatal játékosom is kipróbálhatta magát az NB I/B-ben.