Dél-alföldi tájfutás veszprémi érmekkel

2015. június 2. 16:10 // Forrás: Mérő Edit
Háromnapos nemzetközi tájékozódási futó versenyt rendeztek a pünkösdi hosszú hétvégén, Zsana környékén, ahol több érmet is szereztek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület tagjai.

A jellegzetes, dél-alföldi, homokbuckás terepen három országos rangsoroló futamra, éjszakai, valamint váltó versenyszámokra került sor, de egy külön labirintus pályán is kipróbálhatták magukat a résztvevők. A hazai és külföldi klubokból érkezett versenyzők között ott voltak a Veszprémi Honvéd Sportegyesület tagjai is, akik újabb érmekkel öregbítették a veszprémi tájfutás hírnevét.

Bálint Ádám - Fotók. Bálint BenceBálint Ádám - Fotók. Bálint Bence

Egyéniben Bálint Ádám (F12C kategóriában) 2., Lantai Lili (N12C) 3., Németh Zsoltné (N45A) 2., Kapturné Bíró Anna (N45BR) pedig 3. lett.

Lantai LiliLantai Lili

A váltó verseny mix kategóriájában, ahol kétfős csapatokkal kellett teljesíteni négy pályát 3. helyezést ért el a Bálint Ádám és Bálint Bence alkotta családi váltó.

Bálint Ádám és Bálint Bence a dobogó harmadik fokánBálint Ádám és Bálint Bence a dobogó harmadik fokán