• ország-világ

A címvédő Jug legyőzésével a Szolnoké a BL-trófea
A Szolnoki Dózsa-Közgép csapata nyerte a férfi vízilabda Bajnokok Ligáját, mivel a budapesti hatos döntő szombati fináléjában 10-5-re legyőzte a címvédő horvát Jug Dubrovnik együttesét a Duna Arénában.
  • 2017.05.27. 18:14
  • vehirsport.hu
  • MTI
A MOL 29 millió forinttal segíti a fiatal sportolók fejlődését
Szilágyi Áron kétszeres olimpiai bajnok kardvívó, az Új Európa Alapítvány jószolgálati nagykövete adta át az elismerő okleveleket szombaton a MOL Tehetségtámogató Program Sport pályázata nyerteseinek. Az idén - az alapítvány tájékoztatása szerint - 120 fiatal részesül támogatásban összesen 29 millió forint értékben.
  • 2017.05.27. 17:42
  • MTI
A légiósok egy része már Telkiben készül
A magyar labdarúgó-válogatott keretének öt tagja már Telkiben készül az Oroszország elleni barátságos mérkőzésre és az andorrai világbajnoki selejtezőre.
  • 2017.05.26. 09:13
  • MTI
A klubelnök szerint elérte, sőt túl is teljesítette céljait a Győri Audi ETO
Bartha Csaba elnök szerint elérte, sőt túl is teljesítette idei céljait a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata, amely a Bajnokok Ligáját és a bajnokságot megnyerte, a Magyar Kupában pedig második lett.
  • 2017.05.25. 19:20
  • MTI
Kleinheislerrel lett végleges a keret
Utólag a Ferencvárosban futballozó Kleinheisler László is bekerült a június 5-i, Oroszország elleni barátságos mérkőzésre, illetve a négy nappal későbbi andorrai világbajnoki selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretébe.
  • 2017.05.25. 16:49
  • MTI
EYOF: megérkezett Győrbe a láng
Megérkezett Győrbe a 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) lángja.
  • 2017.05.24. 22:01
  • MTI
Elhunyt Széles Sándor úszóedző
Hatvanegy éves korában kedden elhunyt Széles Sándor úszó mesteredző.
  • 2017.05.23. 20:19
  • MTI
Női kézi vb-selejtező: hétfőn kezdődik a felkészülés
Hétfőn kezdi a felkészülést a világbajnoki selejtezőre a magyar női kézilabda-válogatott, amelynek dán szövetségi kapitánya, Kim Rasmussen kedden kihirdette keretét.
  • 2017.05.23. 17:32
  • MTI
Újoncokkal és fiatalokkal teli Storck kerete
Az U17-es Európa-bajnokságon hatodik helyezett magyar csapat kapitánya, Szoboszlai Dominik is bekerült a felnőtt labdarúgó-válogatott keretébe, amely a június 5-i, Oroszország elleni barátságos mérkőzésre, illetve a négy nappal későbbi andorrai világbajnoki selejtezőre készül.
  • 2017.05.23. 17:28
  • MTI
Iváncsik Tamás bajnoki címmel búcsúzik az Elverum csapatától
Megvédte címét a norvég férfi kézilabda-bajnokságban az Elverum, ennek ellenére a magyar válogatott Iváncsik Tamás távozik a csapattól.
  • 2017.05.22. 20:43