• egyéni
  • úszás

Rasovszky Kristóf nyerte az összetett pontversenyt
A veszprémi Balaton Úszó Klub versenyzője, Rasovszky Kristóf vasárnap szerzett ezüstérmével megnyerte a nyíltvízi úszók Európa Kupa-sorozatának összetett pontversenyét.
  • 2017.09.18. 06:54
  • vehirsport.hu
  • MTI
Rasovszky első, Sömenek harmadik lett 10 kilométeren
Az összetett pontversenyben vezető Rasovszky Kristóf megnyerte a 10 kilométeres szombati viadalt a nyíltvízi úszók Európa Kupa-sorozatának olaszországi befejező állomásán, míg a nőknél Sömenek Onon Kata harmadikként ért célba az Ek-döntő első napján.
  • 2017.09.16. 17:36
  • MTI
MÚSZ: Öt elnökjelölt
Öt elnökjelölt lesz a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) szeptember 24-én sorra kerülő tisztújító közgyűlésén.
  • 2017.09.12. 15:42
  • MTI
MÚSZ: Wladár Sándor vállalja az elnökjelöltséget
Vállalja az elnökjelöltséget a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) tisztújító közgyűlésén Wladár Sándor, az 1980-as moszkvai olimpia aranyérmese.
  • 2017.09.08. 11:16
  • MTI
Visszahívták posztjáról Bienerth Gusztáv elnököt
A Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) pénteki rendkívüli tisztújító közgyűlésén a tagok visszahívták posztjáról Bienerth Gusztáv elnököt. Az új elnökről és elnökségi tagokról a szeptember 24-én sorra kerülő halasztott közgyűlésen szavaznak majd.
  • 2017.09.01. 14:30
  • MTI
Hosszú Katinka tovább faragna világcsúcsaiból
Elsősorban időkben gondolkodik, ha a további pályafutására tekint előre Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó.
  • 2017.08.23. 18:03
  • MTI
Rasovszky Kristóf győzött Kanadában
A Balaton Úszó Klub Veszprém kiválósága, Rasovszky Kristóf nyerte a nyíltvízi úszók 10 kilométeres világkupa versenyét a kanadai Quebecben.
  • 2017.08.13. 10:44
  • MTI
Előkészítették a balatoni szombati versenyek esetleges halasztását
A várható kedvezőtlen időjárás miatt a szervezők előkészítették a masters vizes-világbajnokság szombati nyíltvízi úszó versenyeinek elhalasztását.
  • 2017.08.11. 10:51
  • MTI
Rasovszky győzött Naviában
A férfiaknál a veszprémi Balaton Úszó Klub versenyzője, Rasovszky Kristóf lett az első a nyíltvízi úszók Európa Kupa-sorozatának idei harmadik állomásán, a spanyolországi Naviában.
  • 2017.08.06. 10:55
  • MTI
Rekordmezőny az idősebbek vizes világbajnokságán
A masters, vagyis az idősebb korosztály képviselőinek vetélkedésével folytatódik hétfőtől augusztus 20-ig a 17. vizes világbajnokság, amelyen rekordnagyságú mezőny, 10 ezer versenyző indul.
  • 2017.08.04. 15:35