• egyéni
  • egyéb

A Noszlopy iskolát és Padányi tanárát is díjazták
Benke Péter megyénk testnevelőtanárai között lett a legeredményesebb az előző tanévben, a Noszlopy középiskola pedig immáron harmadik éve bizonyult a legjobbnak az egészségfejlesztő testmozgás és egészséges életmód kategóriában.
  • 2018.01.13. 11:08
  • vehirsport.hu
Diákolimpia: a Vetési a legeredményesebb középiskola!
A 2016/17-es tanév diákolimpiai rendezvényein legkiemelkedőbben szerepelt köznevelési intézményeket díjazta csütörtökön a Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ). A középiskolák versenyében a veszprémi Vetési Albert Gimnázium lett az első.
  • 2018.01.11. 14:26
  • Domján Attila
  • MTI
Remek évet zárt a KID Rock and Roll SE
Tizenhárom arany-, huszonkét ezüst- és tizennégy bronzérmet zsebelt be 2017-ben a veszprémi versenytánc-egyesület.
  • 2018.01.01. 21:10
Célkeresztben a maximális kikapcsolódás
Repül a korong, ráhúzzuk a fegyver csövét, s azonnal tüzelünk – ez a sikeres lövés receptje. Ezúttal egy kevéssé ismert sportág, a koronglövészet kulisszái mögé kalauzoljuk olvasóinkat.
  • 2017.12.28. 07:30
  • Zatkalik Dániel
  • Kovács Bálint
  • Ecoport magazin
Magyar vitorlásezüst az évzárón
Magyar ezüstérmest avattak a balatonfüredi Érdi Mária személyében az év utolsó jelentős nemzetközi vitorlás versenyén, a spanyolországi Palamósban rendezett Christmas Race-en.
  • 2017.12.23. 13:15
  • MTI
Egy veszprémi sportoló az év legjobbjai között
A Veszprémi Sí Egylet kiválósága, a téli olimpiára készülő Kónya Ádám lett az év legjobb sífutója - döntöttek a hazai szövetségek.
  • 2017.12.20. 09:53
  • MTI
Tovább szépült a vívóműhely
Alapos ráncfelvarráson esett át Hriszto Botev iskola tornaterme, ahol mostantól valóban minden igényt kielégítő körülmények között készülhetnek a veszprémi vívónövendékek.
  • 2017.12.14. 16:32
A magyar bajnokság után irány a világkupa!
A KID Rock and Roll SE táncosai eredményesen zárták az év utolsó és egyben legrangosabb versenyét, az Érden megrendezett magyar bajnokságot.
  • 2017.12.13. 17:42
Befejeződtek a tornászok idei versenyei
Sikeres évet zárt a Veszprémi Torna Club (VTC), melynek növendékei több fronton is bizonyították tehetségüket.
  • 2017.12.13. 08:16
Ötödször is felállhatott a világ tetejére
Ötödik egyéni világbajnoki címét szerezte a veszprémi Lepsényi Boglárka, aki a Csehországban rendezett lábtenisz-világbajnokságon párosban és hármasban is dobogóra állhatott.
  • 2017.11.27. 08:00