Gálfi Dalma szabadkártyásként a főtáblán indulhat jövő héten a budapesti, 226 750 dollár összdíjazású női keménypályás tenisztornán.
  • 2017.02.15. 19:13
  • vehirsport.hu
  • MTI
Kitűnő tanulók, jó sportolók
A Veszprémi Torna Club sportolói, Kupcsik Csenge és Gesztesi Lili elnyerték a nemzet fiatal tehetségeiért ösztöndíjat.
  • 2017.01.30. 05:30
Kónya Ádám történelmi tettet hajtott végre
A Veszprémi Sí Egylet versenyzője nemrégiben kiharcolta a részvételt a 2018-as téli olimpiai játékokra. Városunk első téli olimpikonja mesélt a Phjongcshangba vezető útról.
  • 2017.01.05. 05:30
  • Zatkalik Dániel
Új év, új élet! Új sport?
Itt az új év, sokan ilyenkor kezdenek rendszeresebben sportolni, akár egy újévi fogadalom, akár egy karácsonyra kapott edzőtermi bérlet miatt.
  • 2017.01.04. 12:32
Eredményes évadot tudhat maga mögött a VTC
Szép sikerekkel zárta a 2016 évi versenyszezont a Veszprémi Torna Club (VTC).
  • 2016.12.19. 21:06
Megyénk legjobbjait díjazták
Az idei évben nyújtott teljesítménye alapján Kéri Bianka atlétát és Rédli András olimpiai bronzérmes vívót választották Veszprém megye legjobb sportólójának, a Telekom Veszprém az év csapata.
  • 2016.12.10. 12:38
  • Domján Attila
Szépen csillogó ezüstérem Pécsről
A KID Rock and Roll SE versenytánc egyesület párosa ezüstérmet szerzett az év utolsó országos viadalán.
  • 2016.12.05. 21:18
Magyar bajnoki bronz a legmagasabb női kategóriában
A veszprémi KID Rock and Roll SE felnőtt kisformációja harmadik helyen zárt a magyar bajnokságon.
  • 2016.11.28. 20:43
Vb-n jártak a veszprémi táncosok
A KID Rock and Roll SE junior párosa – Kirchkeszner Máté és Bartl Zsófia – a 21. helyen zárt az oroszországi Szocsiban rendezett világbajnokságon.
  • 2016.11.23. 05:30
Dináék vitték a prímet
Az évszaktól szokatlanul jó idő várta azt a 220 versenyzőt, aki rajthoz állt a LOcarGO Veszprém Cross terepkerékpár-verseny 16 kategóriájában vasárnap. A férfi elitversenyt Dina Márton, a nőit a londoni olimpikon Benkó Barbara nyerte.
  • 2016.11.22. 18:12