• egyéni
  • egyéb

Erős mezőny a balatonfüredi szörf Raceboard Európa-bajnokságon
Erős mezőny, 23 ország 120 versenyzője vesz részt hétfőtől szombatig a balatonfüredi szörf Raceboard Európa-bajnokságon.
  • 2017.09.01. 19:25
  • vehirsport.hu
  • MTI
Két magyar vitorlázó az első tízben a világranglistán
Két magyar is a legjobb tízben található az olimpiai hajóosztályok között a Nemzetközi Vitorlás Szövetség legfrissebb világranglistáján.
  • 2017.08.31. 15:38
  • MTI
Vasárnap Veszprém Félmaraton
Szeptember 3-án ismét birtokukba vehetik a futók a királynék városát a közkedvelt tömegsporteseményen.
  • 2017.08.29. 07:00
  • Zatkalik Dániel
Közel ezer résztvevő a sportágválasztón
A tikkasztó hőség ellenére is sokakat bírt mozgásra az Erdész utcai sportközpontban rendezett veszprémi sportágválasztó szombaton.
  • 2017.08.26. 22:03
  • Zatkalik Dávid
Közeleg a veszprémi sportágválasztó
Több mint húsz sportágat kipróbálhatnak, s még nyerhetnek is azok, akik augusztus 26-án kilátogatnak az Erdész utcai sportközpontban sorra kerülő veszprémi sportágválasztóra.
  • 2017.08.14. 18:02
Érdi Mária megnyerte a vitorlázók U21-es világbajnokságát
A vitorlázó Érdi Mária megnyerte a Laser Radial olimpiai hajóosztály versenyét a Belgiumban rendezett U21-es világbajnokságon.
  • 2017.08.03. 17:52
  • MTI
Világkupa: a középmezőnyben zárt a veszprémi páros
A junior kategóriában induló Kirchkeszner Máté és Bartl Zsófia a 26. helyen végzett az olaszországi Riminiben rendezett versenytánc világkupán.
  • 2017.07.17. 07:00
Sportágválasztó Veszprémben – együttműködésre hívják az egyesületeket
A Veszprém Megyei Testnevelő Tanárok Egyesülete (VMTTE) augusztus 26-án sportágválasztót szervez az Erdész utcai sportkomplexum területén.
  • 2017.06.20. 20:13
A legkisebb tornászok bizonyítottak
A Veszprémi Torna Club (VTC) három korcsoportban is bronzérmet szerzett a Zsebibaba Budapest-Vidék Országos Csapatbajnokságon.
  • 2017.06.18. 17:55
Bajnoki cím az utolsó országos versenyen
A veszprémi KID Rock and Roll SE párosa, Ender Tamás és Csomai Bettina a dobogó legfelső fokára állhatott felnőtt „C” kategóriában Gyöngyösön.
  • 2017.06.07. 21:13