• egyéni

Zsetnyai Ákos aranyérme a diákolimpián
A veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola tanulója első helyezett lett 1500 méteres futásban a diákolimpia atlétika döntőjében.
  • 2017.05.28. 19:34
  • vehirsport.hu
Sűrű versenyprogram a cselgáncsozók mögött
Április utolsó hétvégéjén több fronton is megmérették magukat a Domonkos László Veszprémi Judo SE sportolói.
  • 2017.05.25. 20:31
Jól szerepelt a házigazda
Értékes helyezéseket értek a veszprémi KID Rock and Roll SE aktíváit az egyesület által rendezett országos akrobatikus rock and roll táncversenyen.
  • 2017.05.25. 20:04
Hét érmet hoztak a Mátrából
Eredményesen szerepeltek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület tájfutói a Mátra-hegység lábánál rendezett TIPO kupa országos rangsoroló viadalon.
  • 2017.05.25. 19:10
Rasovszky Kristóf két medált gyűjtött
A Balaton Úszó Klub Veszprém olimpikonja 5000 m-en aranyérmet szerzett, 10000 m-en pedig bronzérmes lett a hosszútávúszó medencés bajnokságon.
  • 2017.05.25. 18:49
Elhunyt Széles Sándor úszóedző
Hatvanegy éves korában kedden elhunyt Széles Sándor úszó mesteredző.
  • 2017.05.23. 20:19
  • MTI
Nem a múlt eltörlése a cél a rekordhitelesítés szigorításakor
Nem a múlt eltörlése a cél - mondta a Magyar Atlétikai Szövetség főtitkára, Gyulai Márton azzal kapcsolatban, hogy a tervek szerint a sportág európai szövetsége (EAA) a mostaninál jóval szigorúbb feltételekhez kötné a világ- és Európa-rekordok hitelesítését.
  • 2017.05.20. 20:41
  • MTI
A fővárosban adott számot tudásából a VTC
Véget ért a tavaszi torna versenyszezon a serdülő és kadet korosztályban, a Veszprémi Torna Club fiataljai eredményesen zárták az idényt.
  • 2017.05.18. 21:23
Verrasztó Dávid bizonyítani szeretne hazai környezetben
A júliusi budapesti vizes világbajnokságon bizonyítaná be Verrasztó Dávid, hogy a tavalyi olimpiai szereplése csak egy kis "baki" volt.
  • 2017.05.17. 10:02
  • MTI
Kalandos terepviszonyokkal találkoztak
Kitettek magukért a Veszprémi Honvéd Sportegyesület utánpótláskorú tagjai a Honvéd Kupa elnevezésű kétnapos tájfutó versenyen.
  • 2017.05.12. 20:09