• csapatsportok

Villámrajt után sima siker
A veszprémi férfi kézilabda-együttes sima, tizenhárom gólos győzelmet ért el Mezőkövesden az NB I szerdai játéknapján.
  • 2013.09.11. 20:19
  • vehirsport.hu
  • Melczer Zsolt
Villámrajt után sima siker
A veszprémi férfi kézilabda-együttes sima, tizenhárom gólos győzelmet ért el Mezőkövesden az NB I szerdai játéknapján.
  • 2013.09.11. 20:19
  • vehirsport.hu
„A BL-rajtra időzítettük a topformát”
Fazekas Nándor blogja a franciaországi felkészülési tornákról, a bajnoki rajtról és a Marian Cozma emlékére rendezett mérkőzésről.
  • 2013.09.11. 10:40
  • vehirsport.hu
  • Melczer Zsolt
Magyar pályázat a négyes döntőre
Az augusztusi, rangos győri nemzetközi tornát szervező SportConcept menedzseriroda megpályázza a női Bajnokok Ligája 2014-es négyesdöntőjének megrendezését.
  • 2013.09.10. 12:10
  • vehirsport.hu
  • MTI
Ötgólos vereség a címvédőnél
A veszprémiek 6–1-re kikaptak a címvédő ETO vendégeként az élvonalbeli futsal-bajnokságban.
  • 2013.09.09. 20:38
  • vehirsport.hu
Laluska Dubajba igazolt
A jobbátlövő egyéves szerződést írt alá az Al-Washl együtteséhez, miután közös megegyezéssel felbontotta kontraktusát a veszprémi klubbal.
  • 2013.09.09. 11:03
  • vehirsport.hu
  • Melczer Zsolt
Az újonc ellen javított a Barabás
A Veszprém Barabás magabiztos, tizenegy gólos győzelmet aratott az újonc Eger otthonában a női kézilabda NB I vasárnapi meccsén.
  • 2013.09.08. 21:14
  • vehirsport.hu
  • Melczer Zsolt
Női labdarúgás: vereség Győrben
Városunk női labdarúgócsapata 5–2-re kikapott a Győr vendégeként a másodosztályú bajnokság vasárnapi meccsén.
  • 2013.09.08. 17:34
  • vehirsport.hu
Vereség két nyertes szett után
A Veszprémi Egyetem SC csapata nagy csatában, 3-2-re kikapott a Miskolc otthonában a női röplabda NB I szombati nyitónapján.
  • 2013.09.08. 15:35
  • vehirsport.hu
Futsal-rajt a címvédő otthonában
A Rába ETO vendégeként kezdi meg szereplését a Veszprém az első osztályú futsal-bajnokságban.
  • 2013.09.08. 14:44
  • vehirsport.hu
« ... 420 421 422 423 424 »
Események
KK Ajka
2017.10.15., 16:00
25-28
Veszprémi KKFT
BKSE U20
2017.10.15., 16:00
27-27
Telekom Veszprém U20
KS Vive Kielce
2017.10.15., 19:00
32-32
Telekom Veszprém
Swietelsky Haladás VSE
2017.10.16., 18:15
3-2
1. FC Veszprém
Veszprémi KKFT
2017.10.18., 16:45
NEKA
Hoya-Pannon Egyetem Veszprém
2017.10.20., 17:00
Vásárhelyi Kosársuli
MOL-Pick Szeged
2017.10.21., 13:30
Telekom Veszprém
VLS Veszprém
2017.10.21., 14:30
Pápai Perutz FC
Telekom Veszprém U20
2017.10.21., 13:00
Tatai AC
Vecsés SE ÉL-TEAM
2017.10.21., 18:00
Veszprémi KKFT
Szombathelyi KKA U21
2017.10.22., 11:00
Veszprém Pannon SE
1. FC Veszprém
2017.10.26., 18:30
Nyírgyulaj KSE
Kaposvári Rákóczi FC
2017.10.28., 17:00
VLS Veszprém
Tehetséges Fiatalok Basketball Players
2017.10.28., 18:30
Hoya-Pannon Egyetem Veszprém
Veszprém Pannon SE
2017.10.29., 15:00
Körmendi DMTE
Rába ETO Győr
2017.10.30., 18:40
1. FC Veszprém
Telekom Veszprém
2017.10.31., 18:00
Sport36 Komló
VLS Veszprém
2017.11.04., 13:30
Érdi VSE
Veszprémi KKFT
2017.11.04., 18:00
Telekom Veszprém U20
Egerszegi KK
2017.11.04., 14:00
Veszprém Pannon SE
Telekom Veszprém
2017.11.04., 17:30
Aalborg Handbold
MVFC-Berettyóújfalu
2017.11.06., 18:30
1. FC Veszprém
Balatonfüredi KSE
2017.11.07., 18:00
Telekom Veszprém
Hoya-Pannon Egyetem Veszprém
2017.11.10., 17:00
MEAFC
Csepel FC
2017.11.11., 13:30
VLS Veszprém
Telekom Veszprém U20
2017.11.11., 13:00
Vecsés SE
Pécsi VSE
2017.11.11., 18:00
Veszprémi KKFT
Sárvári Kinizsi SE
2017.11.12., 16:00
Veszprém Pannon SE
Paris Saint-Germain
2017.11.12., 17:00
Telekom Veszprém
Veszprémi KKFT
2017.11.18., 18:00
ETO-SZESE Győr
Telekom Veszprém
2017.11.18., 17:30
Paris Saint-Germain
VLS Veszprém
2017.11.19., 13:00
Puskás Akadémia FC II
KK Ajka
2017.11.19., 16:00
Telekom Veszprém U20
Veszprém Pannon SE
2017.11.19., 15:00
SZESE Győr
Vasas Akadémia
2017.11.19., 16:00
Hoya-Pannon Egyetem Veszprém
Bőny
2017.11.20., 18:30
1. FC Veszprém
Dabas KC
2017.11.21., 18:00
Telekom Veszprém
Pécsi VSE
2017.11.24., 18:00
Telekom Veszprém U20
Hoya-Pannon Egyetem Veszprém
2017.11.24., 17:00
Bonyhádi KSE
Büki TK
2017.11.25., 17:00
Veszprém Pannon SE
VLS Veszprém
2017.11.25., 13:00
Tarr Andráshida SC
NEKA
2017.11.26., 16:00
Veszprémi KKFT
Aalborg Handbold
2017.11.26., 16:50
Telekom Veszprém
1. FC Veszprém
2017.11.27., 18:30
Dunaferr
Aramis SE
2017.11.29.,
1. FC Veszprém
Telekom Veszprém U20
2017.12.02., 13:00
ETO-SZESE Győr
Veszprémi KKFT
2017.12.02., 18:00
Csurgói KK U20
Telekom Veszprém
2017.12.02., 18:00
KS Vive Kielce
Veszprém Pannon SE
2017.12.03., 15:00
Komárom VSE
CYEB Budakalász
2017.12.06., 18:00
Telekom Veszprém
NEKA
2017.12.08., 17:00
Telekom Veszprém U20
MTK Törökbálint
2017.12.08., 17:00
Hoya-Pannon Egyetem Veszprém
Százhalombattai KE
2017.12.09., 18:00
Veszprémi KKFT
Grundfos Tatabánya KC
2017.12.10., 18:00
Telekom Veszprém
1. FC Veszprém
2017.12.11., 18:30
Aramis SE
Telekom Veszprém
2017.12.13., 18:00
Ceglédi KKSE
Debreceni Egyetemi AC
2017.12.15., 18:00
1. FC Veszprém
Telekom Veszprém U20
2017.12.16., 13:00
Csurgói KK U20
Veszprémi KKFT
2017.12.16., 18:00
Grundfos Tatabánya KC U20
Csurgói KK
2017.12.17., 18:00
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém
2017.12.20., 18:00
Orosházi FKSE -LINAMAR
OSE Lions
2017.12.21., 19:00
Hoya-Pannon Egyetem Veszprém
1. FC Veszprém
2018.01.08., 18:30
Swietelsky Haladás VSE
Nyírgyulaj KSE
2018.01.15., 19:00
1. FC Veszprém
1. FC Veszprém
2018.01.22., 18:30
Ferencvárosi TC
THW Kiel
2018.02.07., 19:30
Telekom Veszprém
1. FC Veszprém
2018.02.12., 18:30
Rába ETO Győr
Telekom Veszprém
2018.02.17., 17:30
Meskov Breszt
1. FC Veszprém
2018.02.19., 18:30
MVFC-Berettyóújfalu
Ferencvárosi TC
2018.02.23., 20:30
1. FC Veszprém
SG Flensburg-Handewitt
2018.02.25., 17:00
Telekom Veszprém
1. FC Veszprém
2018.03.12., 18:30
Bőny
Dunaferr
2018.03.19., 19:00
1. FC Veszprém
Telekom Veszprém
2018.05.02., 18:00
Dabas KC VSE
Tabellák
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2017/18
1. Telekom Veszprém 9
2. Paris Saint-Germain 8
3. SG Flensburg-Handewitt 6
4. Meskov Breszt 5
5. Kielce 4
6. RK Celje 3
7. THW Kiel 3
8. Aalborg Handbold 2
utolsó módosítás 2017. október 15. 20:55
tovább »
Férfi kézilabda NB I, 2017/18
1. MOL-Pick Szeged 14
2. Telekom Veszprém 12
3. Balatonfüredi KSE 12
4. Grundfos Tatabánya KC 8
5. Sport36-Komló 8
6. Dabas KC VSE 8
7. Eger SBS Eszterházy 8
8. CYEB Budakalász 3
9. Ceglédi KKSE 3
10. Csurgói KK 2
11. B.Braun Gyöngyös 2
12. Orosházi FKSE- LINAMAR 2
13. Ferencvárosi TC 2
14. Váci KSE 0
utolsó módosítás 2017. október 15. 23:59
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2017/18
1. AGROFEED ETO SZESE 8
2. PLER-Budapest 8
3. VECSÉS SE ÉL-TEAM 8
4. NEKA 7
5. Szigetszentmiklósi KSK 7
6. Balatonfüredi KSE U20 6
7. Veszprémi KKFT 5
8. Telekom Veszprém U20 5
9. Pécsi VSE 4
10. Grundfos Tatabánya KC U20 4
11. KK Ajka 3
12. Tatai AC 3
13. Százhalombattai KE 2
14. Csurgói KK U20 0
utolsó módosítás 2017. október 15. 23:59
tovább »
Női kézilabda NB II Észak-nyugati csoport, 2017/18
1. Vady Mosonszolnok 10
2. Bajnok DSE Nemesvámos 8
3. Győri Audi ETO KC U21 8
4. Komárom VSE 6
5. Büki TK 4
6. Szombathelyi KKA U21 4
7. Veszprém Pannon SE 4
8. Sárvári Kinizsi SE 2
9. Körmendi DMTE 2
10. SZESE Győr 2
11. Celldömölki VSE 2
12. Egerszegi KK 0
utolsó módosítás tegnap 00:01
tovább »
Férfi labdarúgás, NB III Nyugati csoport, 2017/18
1. Videoton FC II. 21
2. Érdi VSE 21
3. Kaposvári Rákóczi FC 19
4. Puskás Akadémia FC II. 19
5. FC Ajka 18
6. Csepel FC 17
7. Tarr Andráshida SC 16
8. Dunaharaszti MTK 14
9. III. Ker. TVE 14
10. BKV Előre 13
11. Pápai Perutz FC 12
12. VLS Veszprém 12
13. Pénzügyőr SE 10
14. THSE-Szabadkikötő 9
15. Csornai SE 6
16. Gyirmót FC Győr II. 4
utolsó módosítás tegnap 00:06
tovább »
Futsal NB I, 2017/18 alapszakasz
1. MVFC Berettyóújfalu 6
2. Nyírgyulaj KSE 6
3. 1. FC Veszprém 6
4. Swietelsky Haladás VSE 6
5. Rába ETO Győr 3
6. Dunaferr 3
7. Ferencvárosi TC 3
8. Bőny 0
9. Debreceni Egyetemi AC 0
10. Aramis SE 0
utolsó módosítás tegnap 21:57
tovább »
Férfi kosárlabda NB I/B Piros-csoport
1. OSE Lions 10
2. HOYA-Pannon Egyetem Veszprém 9
3. Tehetséges Fiatalok 9
4. Nyíregyháza Blue Sharks 8
5. Bonyhádi KSE 8
6. MEAFC 8
7. Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 8
8. MTK Törökbálint 6
9. Vásárhelyi Kosársuli 7
10. PVSK-Kronosz Kiadó 7
11. Nagykőrösi Sólymok KE 6
12. Calle Pubfood Békés 6
13. Vasas Akadémia 6
14. Budapesti Honvéd SE 4
utolsó módosítás tegnap 00:05
tovább »