• csapatsportok
  • futsal

Tatai mesternégyesével előzött az 1. FCV
Két piros lap, tíz gól – a veszprémi futsalcsapat nagy csatában múlta felül az Aramis együttesét az NB I felsőházi rájátszásában. Bajnok lett a Győr.
  • 2017.05.22. 20:36
  • vehirsport.hu
  • Tál Dominik
Parádésan hajrázott a futsalcsapat
A Veszprém 0-5-ről felállva szorongatta a címvédő ETO-t, amely végül 8-5-ra nyert a felsőházi rájátszás hétfői meccsén.
  • 2017.05.15. 21:46
  • Zatkalik Dávid
  • Domján Attila
Madarász: Oroszlánként fogunk küzdeni az ETO ellen!
Az 1. Futsal Club Veszprém még nem mondott le dobogóról, hétfőn (18.30) a honi mezőny legjobbja, a Rába ETO érkezik a bakonyi megyeszékhelyre.
  • 2017.05.13. 18:36
Micsoda izgalmak! Fiataljaival nyert az 1. FCV!
Az öt játékosát nélkülöző 1. Futsal Club Veszprém rendkívül izgalmas, közönségszórakoztató meccsen nyert a Haladás ellen a futsal élvonal hétfői meccsén.
  • 2017.05.08. 21:26
Fél csapatnyi hiányzó a Haladás ellen
Sérülések és eltiltás is nehezíti a dobogótól eltávolodó veszprémi futsalcsapat dolgát a sereghajtó Haladás elleni hétfői (18.30) találkozó előtt.
  • 2017.05.06. 09:30
Nem, nem és nem
Madarász János blogjában elmélkedett az 1. Futsal Club Veszprém helyzetéről, eddigi felsőházbeli szerepléséről.
  • 2017.05.04. 19:53
Nem sikerült javítani
A veszprémi futsalcsapat szoros meccsen egygólos vereséget szenvedett a Berettyóújfalutól az NB I felsőházi rájátszásának pénteki meccsén.
  • 2017.04.28. 20:29
Hidegzuhany után tisztes helytállás
Fekete egy perc alatt szerzett mesterhármasa után már 1-7 állt az eredményjelzőn. Bár nagyot küzdött, innen már nem tudott felállni a Veszprém a vendég Dunaferr ellen a futsal NB I felsőházi rájátszásának hétfői meccsén.
  • 2017.04.24. 21:08
Fontos találkozó előtt a futsalosok
Egy hónap szünet folytatódik az első osztályú futsalbajnokság a Veszprém számára, amely hétfőn (18.30) a válogatottak sorát felvonultató Dunaferrt fogadja.
  • 2017.04.22. 14:49
Kikapott, pótselejtezős a magyar csapat
A magyar futsalválogatott 6-1-re kikapott a házigazda azeri együttestől, így a második, pótselejtezőt érő helyen zárta a bakui Európa-bajnoki selejtezőtornát.
  • 2017.04.11. 20:52