Egy pontot hozott a fővárosból a VLS

• VLS Veszprém
  • 2018.03.25
  • 21:57
Egy-egyes döntetlent játszott a VLS Veszprém a BKV Előre vendégeként a labdarúgó NB III vasárnapi játéknapján.

Az első játékrészben az NB III Nyugati csoport 11. helyen álló fővárosiak voltak aktívabbak. Kis tartotta a frontot hátul – a VLS hálóőre fontos védésekkel segítette csapatát.

Döntetlent ért el a VLS (archív fotó)

A második félidőben jobb játékkal rukkolt elő a Veszprém, mégis a hazaiak jutottak vezetéshez: kétes szituációban ítélt büntetőt a játékvezető, Csikortás pedig könyörtelenül bevágta azt (58. perc: 1-0).

Nem kellett sokat várni a válaszra a mieinktől. Szabó Bence ugrott ki a védők közül, remek szólója végén pedig a hazai kapus eszén is túljárt (63. perc: 1-1).

A folytatásban kétszer is a VLS kezében volt a három pont sorsa: előbb Czimbalmos ügyetlenkedte el a kettő az egyben vezetett támadást. A hosszabbításban pedig a játékvezető fosztotta meg a VLS-t egy szabályosnak tűnő góltól. A Veszprém maradt a tabella utolsó előtti helyén.

Labdarúgó NB III Nyugati csoport, 20. forduló:
BKV Előre–VLS Veszprém 1-1 (0-0)
Budapest, BKV Előre Stadion, vezette: Csontos (Ambrus, Rideg).
BKV Előre: Horváth G. – Csikortás, Illés, Balogh, Bata, Csepregi, Huller (Németh Á., 82.), Sánta, Banai (Csanálosi, 73.), Ihos, Miklósvári. Vezetőedző: Batári Csaba.
VLS Veszprém: Kis – Lupták (Gulyás, 58.), Radványi, Dobsa, Gunther – Vass (Prágai, 46.), Erőss – Irmes (Czimbalmos, 67.), Bognár, Szabó B. – Balázs. Vezetőedző: Vágó Attila.
Gólszerzők: Csikortás (58.), ill. Szabó B. (63.).

Vágó Attila: – A BKV Előre pályáján hagytunk két pontot, amit egy értékes döntetlenként is értékelhetünk, amennyiben sikerül megnyernünk a következő mérkőzéseinket. Nagyon mérges vagyok, mert csak saját magunkat okolhatjuk, hogy egy százszázalékos helyzetet nem váltottunk gólra.