Tatai kettőt vágott, de kikapott a válogatott

• futsal
  • 2017.11.12
  • 20:36
A magyar futsal-válogatott barátságos mérkőzésen 5-4-re kikapott a svéd nemzeti együttestől.

A magyar futsal-válogatott a hétvégén két felkészülési mérkőzést játszott Svédországban a házigazda ellen. Szombaton Norköppingben 2-0-s első játékrészt követően 3-1-re nyertek a mieink.

Fotó: svenskfotboll.se

Vasárnap Eskilstunában csapott össze a két gárda. A sportággal jóformán csak ismerkedő északiak a 10. percben már 2-0-ra vezettek. Pál Patrik a szünet előtt szépített, majd újabb hazai gólt követően ismét eredményes volt.

A 27. percben már 4-2-re vezettek a sárga-kékek, a hajrában azonban a veszprémiek gólkirálya, Tatai József szépített. Az utolsó percben újabb svéd gól következett, amelyre másodpercekkel később ismét Tatai felelt (5-4).