Háromszor villant a piros, kikapott a VLS

• VLS Veszprém
  • 2017.11.11
  • 17:17
A két kiállítás megpecsételte a veszprémi labdarúgócsapat dolgát, amely 2-0-ra kikapott a Csepel vendégeként az NB II Nyugati csoport szombati játéknapján.

A harmadosztályú labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában a fővárosba látogatott a VLS Veszprém. A találkozót a házigazda Csepel a középmezőnyből, a mieink a kieső zóna elől menekülve várhatták.

A hazaiak birtokolták többet a labdát a találkozó elején, s a veszélyes helyzeteket is a veszprémi porta előtt alakultak ki. A 27. percben zördült is a háló: Haraszkó vette be Szűcs kapuját (1-0).

A második félidő elején végleg megpecsételődött a Veszprém sorsa: Gulyást állította ki a játékvezető az 53. percben, kilenc perccel később pedig Szűcs is mehetett zuhanyozni. Nem sokkal később aztán harmadszor is villant a piros, ezúttal Fislit küldte le a pályáról a bíró.

A 72. percben megszerezte második gólját a Csepel, amivel az érdemi kérdések el is dőltek. Több gól nem született, a mieink pont nélkül utaztak haza.