Vereséggel kezdte a szezont a VPSE

  • Veszprém Pannon SE
  • 2017.09.19
  • 21:28
Nyolc góllal alulmaradt a Mosonszolnok vendégeként a Veszprém Pannon SE a harmadosztályú női kézilabda-bajnokság hétvégi nyitófordulójában.

A Veszprémi Egyetemi Sport Club kötelékeiből kilépő Veszprém Pannon SE a megerősített Mosonszolnok vendégeként kezdte meg a bajnokság küzdelmeit. Erdélyi Tamás együttesének ezúttal nem termett babér.

Női kézilabda NB II, Észak-nyugati csoport, 1. forduló:
Vady Mosonszolnok–Veszprém Pannon SE 32-24 (16-11)
VPSE: Magyar, Marosi (kapusok), Regovics 1, Ács 6, Jaksics 3, Juhász 1, Kun 4, Diószegi 3, Szirmai 5, Tóth 1, Novák, Báder, Ujhelyi, Cziszer, Szentpétery, Bodnár.
Hétméteresek: 4/4, ill. 5/4.
Kiállítások: 2, ill. 8 perc.

Edzői értékelés

Erdélyi Tamás: – Sajnos rosszul kezdtük a szezont, de a megerősített Mosonszolnok otthonában mindenki kemény csatára számíthat. Tudjuk, miben kell erősödnünk, dolgozunk rajta.

Tabellák
Női kézilabda NB II Észak-nyugati csoport, 2017/18
1. Vady Mosonszolnok 17
2. Bajnok DSE Nemesvámos 16
3. Győri Audi ETO KC U21 14
4. Sárvári Kinizsi SE 11
5. Büki TK 10
6. Szombathelyi KKA U21 9
7. Veszprém Pannon SE 9
8. Komárom VSE 8
9. Körmendi DMTE 5
10. SZESE Győr 5
11. Celldömölki VSE 4
12. Egerszegi KK 2
utolsó módosítás 2017. november 19. 21:28
tovább »
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2017/18
1. Paris Saint-Germain 14
2. SG Flensburg-Handewitt 12
3. Telekom Veszprém 11
4. Kielce 8
5. THW Kiel 7
6. Meskov Breszt 5
7. RK Celje 5
8. Aalborg Handbold 2
utolsó módosítás 2017. november 19. 21:24
tovább »
Férfi kézilabda NB I, 2017/18
1. Telekom Veszprém 20
2. MOL-Pick Szeged 20
3. Grundfos Tatabánya KC 16
4. Balatonfüredi KSE 16
5. Dabas KC VSE 14
6. Sport36-Komló 12
7. Eger SBS Eszterházy 9
8. CYEB Budakalász 8
9. Ceglédi KKSE 7
10. Csurgói KK 6
11. Orosházi FKSE- LINAMAR 4
12. B.Braun Gyöngyös 3
13. Váci KSE 3
14. Ferencvárosi TC 2
utolsó módosítás 2017. november 22. 09:58
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2017/18
1. AGROFEED ETO SZESE 16
2. VECSÉS SE ÉL-TEAM 16
3. PLER-Budapest 14
4. Szigetszentmiklósi KSK 13
5. Balatonfüredi KSE U20 10
6. Telekom Veszprém U20 9
7. Tatai AC 9
8. Százhalombattai KE 8
9. Veszprémi KKFT 7
10. NEKA 7
11. Pécsi VSE 6
12. Grundfos Tatabánya KC U20 6
13. KK Ajka 5
14. Csurgói KK U20 0
utolsó módosítás 2017. november 19. 21:30
tovább »