Zalaegerszegen kezd a VLS

  • VLS Veszprém
  • 2017.07.25
  • 17:59
Elkészült a labdarúgó NB III 2017/18-as szezonjának őszi programja. A veszprémiek augusztus 12-én az Andráshida ellen rajtolnak, egy héttel később pedig a Vidi II érkezik az Egyetemi Stadionba.

Augusztus 12-én kezd a Veszprém

A veszprémi labdarúgócsapat idei menetrendje az NB III Nyugati csoportjában

1. forduló (augusztus 12., 17.30):
TARR Andráshida SC–VLS Veszprém
Zalaegerszeg, Andráshida LSC Sporttelep

2. forduló (augusztus 19., 17.30):
VLS Veszprém–Videoton FC II
Veszprém, Egyetemi Stadion

3. forduló (augusztus 26., 17.30):
VLS Veszprém–THSE-Szabadkikötő
Veszprém, Egyetemi Stadion

4. forduló (szeptember 3., 17.30):
Gyimrót FC Győr II–VLS Veszprém
Győr, Gyimrót FC Stadion

5. forduló (szeptember 9., 16.30):
VLS Veszprém–BKV Előre
Veszprém, Egyetemi Stadion

6. forduló (szeptember 16., 16.30):
Pénzügyőr SE–VLS Veszprém
Budapest, Pénzügyőr Sporttelep

7. forduló (szeptember 23., 16.00):
VLS Veszprém–Dunaharaszti MTK
Veszprém, Egyetemi Stadion

8. forduló (szeptember 30., 16.00):
FC Ajka–VLS Veszprém
Ajka, Városi Sportcentrum

9. forduló (október 8., 15.00):
VLS Veszprém–Csornai SE
Veszprém, Egyetemi Stadion

10. forduló (október 14., 15.00):
III. Ker. TVE–VLS Veszprém
​Budapest, III. Kerületi TVE Sporttelep

11. forduló (október 21., 14.30):
VLS Veszprém–Pápai Perutz FC
Veszprém, Egyetemi Stadion

12. forduló (október 28., 14.30):
Kaposvári Rákóczi FC–VLS Veszprém
Kaposvár, Bene Ferenc Sporttelep

13. forduló (november 4., 14.30):
VLS Veszprém–Érdi VSE
Veszprém, Egyetemi Stadion

14. forduló (november 11., 13.30):
Csepel FC–VLS Veszprém
​Budapest, Csepel Stadion

15. forduló (november 19., 13.30)
VLS Veszprém–Puskás Akadémia FC II
Veszprém, Egyetemi Stadion

Tabella
Férfi labdarúgás, NB III Nyugati csoport, 2017/18
1. Érdi VSE 6
2. FC Ajka 6
3. THSE-Szabadkikötő 6
4. Kaposvári Rákóczi FC 4
5. III. Ker. TVE 4
6. Csepel FC 3
7. Tarr Andráshida SC 3
8. Puskás Akadémia FC II. 3
9. Gyirmót FC Győr II. 3
10. Videoton FC II. 3
11. Pénzügyőr SE 3
12. Dunaharaszti MTK 1
13. BKV Előre 1
14. Pápai Perutz FC 0
15. VLS Veszprém 0
16. Csornai SE 0
utolsó módosítás ma 13:31
tovább »