Világbajnok az U17-es leány strandkézilabda-válogatott

  • kézilabda
  • 2017.07.16
  • 19:21
  • MTI
A magyar női strandkézilabda-válogatott nyerte meg a mauritiusi U17-es világbajnokságot.

A magyar szövetség vasárnapi tájékoztatása szerint Pinizsi Zoltán szövetségi edző csapata a csoportkör és a középdöntő sikeres megvívása után a negyeddöntőben Spanyolországot 2-1-re, az elődöntőben Portugáliát 2-0-ra, a fináléban pedig Hollandiát 2-1-re győzte le.

A magyar csapat már négy közé jutásával biztosította részvételét a 2018-as Buenos Aires-i ifjúsági olimpián.

A leány válogatott kerete: Benzsay Rebeka (Szentendre), Braun Csenge (Dunaújváros), Gajdos Dorottya Fanni (Szentendre), Hadfi Gréta (Salgótarján), Király Réka (Érd), Landi Gabriella (Érd), Léránt Sára (Szentendre), Pintér Klaudia (KSI), Vitovszki Veronika (Szentendre), Wágner Virág (Érd)

Százhalombattai KE
2017.09.16., 18:00
31-34
Telekom Veszprém U20
RK Celje
2017.09.16., 17:30
31-39
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém
2017.09.19., 18:00
39-19
B.Braun Gyöngyös
Alba MÁV Előre
2017.09.20., 18:00
Veszprémi KSE
Telekom Veszprém
2017.09.23., 17:30
SG Flensburg-Handewitt
Telekom Veszprém U20
2017.09.23., 13:00
Grundfos Tatabánya KC U20
Veszprémi KSE
2017.09.23., 18:00
Szigetszentmiklósi KSK
Veszprém Pannon SE
2017.09.24., 15:00
Bajnok DSE Nemesvámos
Váci KSE
2017.09.26., 18:00
Telekom Veszprém
HC Meskov Breszt
2017.09.30., 16:00
Telekom Veszprém
PLER-Budapest
2017.09.30., 18:00
Telekom Veszprém U20
Balatonfüredi KSE U20
2017.10.01., 16:00
Veszprémi KSE
Telekom Veszprém
2017.10.04., 18:00
Eger SBS Eszterházy
Telekom Veszprém U20
2017.10.07., 16:00
Szigetszentmiklósi KSK
Veszprémi KSE
2017.10.07., 18:00
Tatai AC
Celldömölki VSE
2017.10.07., 18:00
Veszprém Pannon SE
Telekom Veszprém
2017.10.08., 17:00
THW Kiel
Telekom Veszprém
2017.10.10., 18:00
FTC
KS Vive Kielce
2017.10.15., 19:00
Telekom Veszprém
Balaton -füredi KSE U20
2017.10.15., 16:00
Telekom Veszprém U20
KK Ajka
2017.10.15., 16:00
Veszprémi KSE
Veszprém Pannon SE
2017.10.15., 15:00
Győri Audi ETO KC III
MOL-Pick Szeged
2017.10.21., 13:30
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém U20
2017.10.21., 13:00
Tatai AC
Vecsés SE ÉL-TEAM
2017.10.21., 18:00
Veszprémi KSE
Szombathelyi KKA
2017.10.22., 11:00
Veszprém Pannon SE
Veszprém Pannon SE
2017.10.29., 15:00
Körmendi DMTE
Telekom Veszprém
2017.10.31., 18:00
Sport36 Komló
Egerszegi KK
2017.11.04., 14:00
Veszprém Pannon SE
Veszprémi KSE
2017.11.05., 18:00
Telekom Veszprém U20
Balatonfüredi KSE
2017.11.07., 18:00
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém U20
2017.11.11., 13:00
Vecsés SE
Pécsi VSE
2017.11.11., 18:00
Veszprémi KSE
Sárvári Kinizsi SE
2017.11.12., 16:00
Veszprém Pannon SE
Veszprémi KSE
2017.11.18., 18:00
ETO-SZESE Győr
KK Ajka
2017.11.19., 16:00
Telekom Veszprém U20
Veszprém Pannon SE
2017.11.19., 15:00
SZESE Győr
Telekom Veszprém
2017.11.21., 18:00
Dabas KC VSE
Pécsi VSE
2017.11.24., 18:00
Telekom Veszprém U20
Büki TK
2017.11.25., 17:00
Veszprém Pannon SE
NEKA
2017.11.26., 16:00
Veszprémi KSE
Telekom Veszprém U20
2017.12.02., 13:00
ETO-SZESE Győr
Veszprémi KSE
2017.12.02., 18:00
Csurgói KK U20
Veszprém Pannon SE
2017.12.03., 15:00
Komárom VSE
CYEB Budakalász
2017.12.06., 18:00
Telekom Veszprém
NEKA
2017.12.08., 17:00
Telekom Veszprém U20
Százhalombattai KE
2017.12.09., 18:00
Veszprémi KSE
Grundfos Tatabánya KC
2017.12.10., 18:00
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém
2017.12.13., 18:00
Ceglédi KKSE
Telekom Veszprém U20
2017.12.16., 13:00
Csurgói KK U20
Veszprémi KSE
2017.12.16., 18:00
Grundfos Tatabánya KC U20
Csurgói KK
2017.12.17., 18:00
Telekom Veszprém
Telekom Veszprém
2017.12.20., 18:00
Orosházi FKSE -LINAMAR
Tabellák
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2017/18
1. Telekom Veszprém 2
2. Paris Saint-Germain 2
3. Meskov Breszt 2
4. SG Flensburg-Handewitt 2
5. THW Kiel 0
6. Aalborg Handbold 0
7. Kielce 0
8. RK Celje 0
utolsó módosítás 2017. szeptember 17. 19:09
tovább »
Férfi kézilabda NB I, 2017/18
1. MOL-Pick Szeged 8
2. Telekom Veszprém 6
3. Balatonfüredi KSE 4
4. Eger SBS Eszterházy 4
5. Ceglédi KKSE 3
6. Grundfos Tatabánya KC 2
7. Dabas KC VSE 2
8. Ferencváros 2
9. B.Braun Gyöngyös 2
10. CYEB Budakalász 1
11. Váci KSE 0
12. Sport36-Komló 0
13. Csurgói KK 0
14. Orosházi FKSE- LINAMAR 0
utolsó módosítás tegnap 22:23
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2017/18
1. Pécsi VSE 2
2. PLER-Budapest 2
3. VECSÉS SE ÉL-TEAM 2
4. Telekom Veszprém U20 2
5. NEKA 2
6. Balatonfüredi KSE U20 0
7. KK Ajka 0
8. Szigetszentmiklósi KSK 0
9. Tatai AC 0
10. Százhalombattai KE 0
11. AGROFEED ETO SZESE 0
12. Grundfos Tatabánya KC U20 0
13. Veszprémi KKFT 0
14. Csurgói KK U20 0
utolsó módosítás 2017. szeptember 17. 13:11
tovább »
Női kézilabda NB II Észak-nyugati csoport, 2017/18
1. Vady Mosonszolnok 2
2. Celldömölki VSE 2
3. Komárom VSE 2
4. Bajnok DSE Nemesvámos 0
5. Büki TK 0
6. Egerszegi KK 0
7. Győri Audi ETO KC III 0
8. Körmendi DMTE 0
9. SZESE Győr 0
10. Sárvári Kinizsi SE 0
11. Szombathelyi KKA 0
12. Veszprém Pannon SE 0
utolsó módosítás 2017. szeptember 17. 13:17
tovább »