2024. május 13. Szervác
21°C
21°C

Veszprémi sport

A negyedik helyen zárt a Veszprém KK Veszprém Kosárlabda Klub A negyedik helyen zárt a Veszprém KK Elvesztette a férfi kosárlabda NB I/B bronzpárharcát a Veszprém Kosárlabda Klub, miután vasárnap hazai pályán is kikapott a SMAFC 1860 Soproni Egyetem együttesétől. tegnap 22:08 A szünetben még vezetett, de kikapott Egerben a Fejér-B.Á.L. Veszprém Fejér-B.Á.L. Veszprém A szünetben még vezetett, de kikapott Egerben a Fejér-B.Á.L. Veszprém A bennmaradásért küzdő vendéglátó Eger nagy csatában legyőzte a már biztosan kieső Fejér-B.Á.L. Veszprém együttesét az első osztályú férfi kézilabda-bajnokság pénteki találkozóján. 2024. május 10. 21:29 Utolsó másodpercben lőtt góllal nyert a Fejér-B.Á.L. Veszprém U21 Fejér-B.Á.L. Veszprém U21 Utolsó másodpercben lőtt góllal nyert a Fejér-B.Á.L. Veszprém U21 A házigazda Fejér-B.Á.L. Veszprém U21 végletekig kiélezett párharc után 28-27-re múlta felül a Ceglédi KK-t a férfi kézilabda NB I/B péntek esti találkozóján. 2024. május 11. 19:30 A minőségi játékoskeret mellé minőségi edzőket szeretnének a szurkolók Telekom Veszprém A minőségi játékoskeret mellé minőségi edzőket szeretnének a szurkolók A Veszprémi Szurkolói Egyesület felhívására több százan gyűltek össze kedd este az aréna előtti téren. A végig békés hangulatú eseményen Gyurákovics István vezérszurkoló és Pardi Károly korábbi játékos is kritikát fogalmazott a Telekom Veszprém edzői párosának és dr. Csík Zoltán vezérigazgató munkájával szemben. 2024. május 7. 20:41